Et ve Süt Kurumu Engelli Personel Alımı İŞKUR’da Yapıyor

Et ve Süt Kurumu Engelli Personel Alımı İŞKUR’da Yapıyor

Et ve Süt Kurumu engelli personel alımı ilanı İŞKUR’da yayınladı. Yayınlanan ilana göre EKPSS şartsız olarak işçi alımı yapıyor. En az lise mezunu adaylar başvuracak. Kamu ilanı başvuru şartları ve tarihleri bilgileri neler?

Et ve Süt Kurumu Engelli Personel Alımı İlan!

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Sivas Et Kombinası işçi alımı yapacağını ilan etti. Kamu ilan EKPSS şartsız en az lise mezunu adaylar arasından işe alım yapılıyor. İŞKUR başvuruları bittikten sonra noter kurası çekilerek sonuca ulaşılacaktır.

Engelli İşçi Alımı Başvuru Şartları!

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek psikolojik rahatsızlığı bulunmamak.

Tehlikeli sınıfa tabi işyerinde çalışabilir olduğunu ve bulaşıcı hastalığının olmadığını sağlık kurulu/heyeti raporu ile belgelemek. (İşe başlatılacak personelden daha sonra istenecektir.)
Lise mezunu dışında öğrenime sahip adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Evrak teslimi noter kurasından önce olacaktır. Evrak teslimi yapmayan adaylar noter kurasına katılamayacaktır. (Adaylar engel durumunu gösterir belge, ikametgâh ve lise diplomasını en geç 22.02.2024 tarihi saat 17.00’a kadar Sivas Et Kombinası Müdürlüğü Kovalı (Ulaş) Köyü Köy Sokağı No: 47 adresine elden teslim edecektir.)

Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde (ADNKS) kayıtlı olan yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde yerleşim yeri adresini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez. Adres değişikliklerinde adayların e-Devlet üzerinden veya Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Tarihçeli Yerleşim Yeri Bilgileri Raporunda kayıtlı olan taşınma tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Tarihçeli Yerleşim Yeri Bilgileri Raporunu İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile ilanı veren kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

İŞKUR Başvuru Alma Şekli!

Kurum ilanı başvuruları 13 Şubat 2024 tarihinde sona erecektir. Oooo8078986 iş ilan numarası ile elektronik ortamda başvuru kabul ediliyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.