Et ve Süt Kurumu 7 kamu personeli alımı Başvuruları 6-10 Mayıs

Et ve Süt Kurumu 7 kamu personeli alımı Başvuruları 6-10 Mayıs

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü 7 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Kurum başvurular 6 Mayıs ile 10 Mayıs 2021 tarihleri arasında İŞKUR iş ilanları üzerinden kabul edecek. Et ve Süt Kurumu ilanına kimler başvuru yapabilecek.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İŞKUR Duyurusu

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü 7 kamu personeli alımı ilanı yayınladı. İŞKUR iş ilanları üzerinden 6 Mayıs ile 10 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar başvurular alınacak. Daimi iş ilanı olarak adayların erişimine açıldı.

Başvuru yapacak adaylar 00006018206 İş Kurumu ilan numarası ile internet üzerinden elektronik olarak başvuru yapabilecek. E-devlet veya İŞKUR ile sisteme girilerek ilan numara ile başvuru 10 Mayıs saat 23:59 kadar yapılabilir.

Adaylarda Aranan Genel Nitelikler

En az ilkokul mezunu olması,

MEB, EBK ve İŞKUR tarafından verilen (SEKAP ) sertifikası olması,

Kasaplık, ustalık ve kalfalık belgesine sahip olması,

Tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalıştırılacaklarını mesleki eğitimlerine dair yönetmelikte yer alan mesleki eğitim belgesine veya kasap ustalık belgesine veya kasap kalfalık belgesine sahip bulunmak veya et endüstrisi öğrenimi görmüş olanların başvurusu alınacak.

İstanbul Depo Müdürlüğüne alınacak kişiler yerleştirilecektir. Bu nedenle İŞKUR bölge genelinden sadece başvuru kabul etmektedir.

Yani başvuru yapacak adaylar Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kırklareli ve Tekirdağ şehirlerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Diğer şehirlerden başvuru kabul edilmemektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.