Et ve Süt Kurumu 5.100 TL maaşla personel alımı yapacak

Et ve Süt Kurumu 5.100 TL maaşla personel alımı yapacak

Et ve Süt Kurumu personel alımı ilanı yayınladı. En az lise mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. Et ve Süt Kurumu 40 üst yaş sınırlı alımda diğer başvuru şartları neler. Kurum ortalama 5.100 TL maaş verecek.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü ilan yayınlayarak personel alımı yapacağını açıkladı. Kurum ilanına göre en az lise mezunu adaylar 40 üst yaş sınırı ile başvuru yapabilecek. Alımı yapılacak personele ortalama 5.100 TL maaş verecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türkiye İş Kurumu üzerinden 00005898644 iş ilan numarası ile birlikte internet ortamında başvuru yapılacak. 1 Mart 2021 tarihi saat 23:59 kadar işlem yapılabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELER?

Bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu tam teşekküllü sağlık kurulu raporu ile belgelemek (İşe alınacaklardan daha sonra istenecek).

Tehlikeli sınıfa tabi işlerde ve vardiyalı işlerde çalışabilir olduğunu sağlık raporu ile belgelemek.

Vardiyalı işlerde çalışabilmek.

et-ve-sut-logo.jpg

En az lise (ortaöğretim) mezunu olmak. (Lise mezunları için Soğutma ve İklimlendirme/Tesisat Teknolojisi bölümü mezunu olmak, Önlisans mezunları için İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Bölümü mezunu olmak).

Kura sonucu, mülakat tarihi, ve mülakatın yapılacağı yer Kurum web sitesinden bildirilecek olup, başvuru sahiplerine ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Soğutma sistemleri teknisyeni olarak erkek veya kadın adaylar başvuru yapabilecek. Çalışma adresi olarak Erzincan şehri açıklanmıştır. Erzincan tavuk kombinası müdürlüğü adresinde işe başlanacaktır.

İŞKUR ilanı sadece ikamet edenler tarafından başvuruyu kabul edecek.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.