Erzincan Kemaliye Belediyesi en az İlkokul Mezun İşçi Alımı

Erzincan Kemaliye Belediyesi en az İlkokul Mezun İşçi Alımı

Kamu kurumlarında istihdamlar devam ediyor. İŞKUR tarafından yayınlanan ilanda Erzincan Kemaliye Belediyesi en az ilkokul mezunu işçi alımı yapacağını duyurdu. Belediye alımı noter kurası ile yapacağını ilan etti.

Kamu kurumu personel alımı ilanı yayınlanmaya devam ediyor. Son yayınlanan ilana göre Erzincan Kemaliye Belediye Başkanlığı en az ilkokul mezunu adaylar arasından işçi alımı yapacağını açıkladı. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana son başvuru olarak 23 Şubat 2021 olarak ilan etmiştir.

BAŞVURU ŞEKLİ VE TARİHİ

Başvurular İş Kurumu üzerinden 00005892755 iş ilan numarası ile yapılacak. İnternet ortamında ilan durumu aktif olanlar 23 Şubat 2021 saat 23:59 kadar yapabilecek.

Temizlik personeli alımı için başvuru yapacaklar en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Üst yaş sınırı belirtilmediği üzere emekli olmayan her vatandaş başvuru yapabilecek. Başvuru yapacaklarda ikamet şartı aranmaktadır.

temizlik-personeli-alimi.jpg

KURAYA TABİ TALEBE İLİŞKİN GENEL HUSUSLAR:

İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.

Başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.

Başvuru yapan iş arayanların öncelikliler de dahil olmak üzere tamamı kura çekimi için ilan sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından düzenlenen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.