En Az Lise Noter Kurası ile Mezun Öğretmenevi Personel Alımı (Kamu 18-45 Yaş)

En Az Lise Noter Kurası ile Mezun Öğretmenevi Personel Alımı (Kamu 18-45 Yaş)

Lise mezunu olan adaylar için istihdam ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Öğretmenevi tarafından resmen yayınlandı. KPSS sınav şartsız kura yöntemi ile 45 üst yaşla personel alımı ilanı yayınlandı. Başvuru yapmak için tıklayınız!

İŞKUR üzerinden personel alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden yayınlanan Öğretmenevi bünyesin de istihdam edilecek personel alımı yapılacağı açıklandı. İki farklı ilanda yapılacak personel alımları için şartlar alım yapılacak unvanlar ve başvuru tarihleri açıklandı. Detaylar haberimizde!

Personel Alımı Müracaat Nitelikleri Açıklandı

Aşçıbaşı yardımcısı (aşçı alımı) kadrosu için: En az lise düzeyin de Yiyecek İçecek Hazırlama veya Aşçılık Bölümünden mezun olmak gerekir. Aşçıbaşı yardımcısı olarak çalıştığına dair SGK hizmet dökümü belgesi istenmektedir. Hijyen sertifikasına sahip olunması şartı aranır. Aşçı ustalık belgesi istenmektedir. Bulaşıcı hastalıklarının bulunmadığına dair sağlık raporu istenmektedir. İstenilen belgelerin MEB onaylı olması şartı aranmaktadır. En az 18 en fazla ise 45 yaşında ki adaylar bu ilana başvuru yapabileceklerdir.

Büro personeli alımı kadrosu için ise aranan şartlar şu şekildedir: Temel Bilgisayar Sertifikası ve Diksiyon Eğitimi Sertifikası belgelerine sahip olunması ve bu belgelerin MEB onaylı olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adayların alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olması gerekir. Konaklama ve seyahat belgesine sahip olmak ve adli sicil kaydı belgesi kurum tarafından başvuru yapacak olan adaylardan istenmektedir. Hijyen belgesi bu kadro için de adaylardan isteniyor. Bu ilana da en fazla 45 yaşında olan adaylar da başvuru yapabileceklerdir.

Kamu Personel Alımı Müracaat Şekli ve Tarihleri Açıklandı!

Öğretmenevi tarafından yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını her iki ilan için de geçerli olmak suretiyle 14 Aralık 2022 – 19 Aralık 2022 tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir. Personel adayları başvurularını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden sizlere vermiş olduğumuz İŞKUR iş ilan numarası ile yapabileceklerdir. Başvurular yalnızca elektronik olarak alınacaktır.

Aşçıbaşı yardımcısı İŞKUR iş ilan numarası: 00007212444.

Büro personeli İŞKUR iş ilan numarası: 00007212614.

Öğretmenevi Memur Alımı Duyurusu

İşe alınacak personel daimi kadroda istihdam edilmek üzere 1 aşçıbaşı yardımcısı ve 1 büro personeli alımı yapılacağı açıklandı. Yayınlanan ilanlara göre işe alınacak personeller Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu bünyesin de alınacak olup, Karaman ilin de istihdam edilecektir. İşe alınacak personeller müracaat süreci tamamlandıktan sonra 26 Aralık 2022 tarihin de yapılacak noter kurası ile belirlenecektir.

Başvuru için tıklayınız.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum