En az İlkokul mezun Antalya Belediye personel alımı

En az İlkokul mezun Antalya Belediye personel alımı

İŞKUR yeni kamu personel alım iş ilanları ile yine Antalya Belediye en az ilkokul mezun yeni 12 personel alımı yapıyor. Antalya Belediye personel alımı başvuru şartları? Belediye iş ilanı ne zaman alım sonlanıyor?

Yayınlanan yeni kamu personel alım iş ilanları İŞKUR ile ilan edilmeye devam ediyor. Bu defa Antalya Büyükşehir Belediye bünyesine en az ilkokul mezun yeni 12 kamu personeli alımı yapılacak. Antalya Belediye bünyesine alınacak personeller daimi ve tam zamanlı olarak düzenli çalıştırılacaklar.

Antalya Personel Alımı Bilgileri

Antalya personel alımı personeller Belediye çevre koruma ve kontrol dairesi başkanlığınca yürütülen ve belirlenen sınırlar içerisinde kalan denizlerde gemi ve deniz araçlarından kaynaklanan deniz kirliliğinin tespiti başta olmak üzere, deniz araçlarının atıklarını toplamak deniz kirliliğini önlemek ve çevre ile ilgili diğer görevleri yürütmek işini yapmak üzere daimi işçi olarak alınacaklar.

Antalya Belediye 12 Çevre Elemanı Personel Alımı Başvur Şartları

12 çevre elemanı olarak alınacak personeller de deneyim şartı aranmamakta,
Adayların en az ilkokul mezunu olması,

Kadın ve erkek adayların en az 18 yaşından büyük olması,

Adayların Milli Eğitim onaylı tehlikeli ve Çok Tehlikeli işlerde her türlü atık madde kurs belgesi bulunması,

Yine milli eğitim onaylı tıbbi atık eğitim belgesi olması,

Adayların Antalya merkez ve ilçelerinde ikamet etmesi tercih ediliyor,

Adayların üniversite ya da sivil havacılık kurumundan İHA 1 sınıfı insansız hava aracı ticari pilot belgesi sahibi olması!!

Yukarıda belirtilen belgeye sahip olan zatların İŞKUR başvurularını yapmaları sonrasında 15 Haziran 2021 tarihi 05.00 kadar Büyükşehir İşçi ilişkileri müdürlüğüne bu sertifikalarını ibraz etmeleri gerekmekte.

Belediye Başvuruları Ne Zaman Bitiyor

Belediye personel alım başvuruları İŞKUR 00006066002 iş ilan numarası ile 11 Haziran 2021 tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzerinden yada alo 170 hattı üzerinden başvuruların yapılması gerekmekte.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.