EGM Valilik polis sosyal tesisleri kpss'siz personel alımı

EGM Valilik polis sosyal tesisleri kpss'siz personel alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü Valilik polis sosyal tesislerine İŞKUR sayfasından KPSS’siz personel alımı yapacağını duyurdu. EGM ilanına göre başvuruları İŞKUR kamu ilanları üzerinden yapılacak. İlanen duyurulan ilanen personel alacağını duyurdu.

EGM Valilik polis sosyal tesisleri KPSS’siz personel alımı için İŞKUR kamu ilanları yayınladı. Yayınlanan ilana göre başvuruları sadece Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacak. Müracaat edecekler adayların dikkatine! Kimler hangi koşullar ve şartları sağlayacak şekilde başvura bilecekleri ile alakalı bilgiler aşağıda ilanımızda sunulmuştur.

Müracaat edecek adaylar için genel koşullar

Adayların dikkatine adaylar müracaatları için son beş gün iş günü içerisinde müracaatlar gerçekleştirmeleri gerekmektedir!

Şartları taşıyan aday müracaatları onaylanacaktır.

Adaylar müracaat yaptıktan sonra kamu kurumları tarafından kura çekilerek aday listeleri belirlenerek seçilecektir.

Liste de ismi yer alan adayların eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu mesleki belgesi, yabancı dili tür belgeleri bulundurmak ve ibraz etmesi gerekmektedir.

Belge teslim tarihi kamu kurum sayfalarında veya ilan da duyurulacaktır aynı zamanda sınava girmeye hak kazanan adaylar içinde sınav tarihleri de dahil kamu kurum sitelerde ve ilanlarda paylaşılacaktır.

Gerçeğe aykırı belge olup tespit edildiği takdirde adaylığı sonlandırılacaktır.

Sicil dosyasına işlenmemiş olması.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması.

En az ilköğretim mezunu olması gerekiyor.

Başvuru şekli; Kocaeli İŞKUR ilanları için adaylar başvurularını 00006590976 iş ilan numarası ile İŞKUR'a yapacaktır. 28 Şubat 2022 son tarih olarak açıklandı.

Müracaat için özel koşullar

Hamuru eliyle yoğurma ve gramajlara bölme şekillendirebilme, Pideyi lahmacunu pişirerek yan garnitür ürünlerini servise hazır hale getirme, Tırnak pide ve lavaş yapabilme, Konya usulü ile Etli Ekmek (Bıçak arası) yapabilecek, Doğal gazlı fırın kullana bilme kabiliyeti, Fırını ve ihtiyaç duyulan teknik malzemeleri kullana bilecek şekilde hazır edebilecek, Ekip içerisinde uyumlu prensiplerde çalışa bilecek, Kullanılan malzemelerin hijyenik temizliğine dikkat edilmesi, Minimum asgari ücret uygulanmaktadır, Mesai saatlerinde kurum prensiplerine uyacaktır.

Adaylardan istenilecek evraklar

Minimum 1 yıl pide ustası olmak ve tecrübe sahibi olan, Sağlıksa sorunları olmadığına dair beyan eden sağlık kurulları tarafından heyet raporu, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik kartı ve fotokopisi, Adayların özgeçmiş ve iletişim bilgileri, İşkur tarafından nihai listesi ilanı yayınlayan kurum internet adresinde yayınlanacaktır. Adaylar istenilen belgeleri en geç 03 mart 2022 tarihine kadar mesai bitimi saati kadar Karabaş Mahallesi Belde sokak no:3 izmit/ Kocaeli polis Sosyal tesislerine kapalı zarf içerisinde elden teslim edilecek olup süre zarfında teslim edilmeyen evraklar adayları sonlandırılacaktır.

Kura Tarihi: 08 Mart 2022 tarihinde olacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.