EGM Polisevi 8 Garson, Temizlik Personeli ve Aşçı Alımı İlanı

EGM Polisevi 8 Garson, Temizlik Personeli ve Aşçı Alımı İlanı

Emniyet Genel Müdürlüğü Polisevi 14 Mart tarihinde Türkiye İş Kurumundan garson temizlik personeli ve aşçı alımı yapıyor. İŞKUR ilanı bekleyenler için müjde! İlkokul mezunları için detaylar haberimizde...

Garson, aşçı ve temizlik personeli olmak üzere 3 farklı kadro da 8 personel alımı yapılacağını duyuruldu. Polisevinde çalışmak ve daimi kadro da iş hayatını güvenceye almak isteyenler için başvurular bugün alınmaya başlanmıştır. KPSS’siz yapılacak bu alım için başvuru ekranı açıldı! Hem kadın ve hem de erkek personeller başvuru yapabileceklerdir. Kamu işçi alımına dair başvuru şartları haberimizde.

İşçi Alımı Başvuru Şartları Nedir?

00007380184 İŞKUR ilan numarası ile yayımlanmış olan garson mesleğinde alımlar için başvuru şartları şöyledir; Eğitim belgesi ve arşiv belgesi isteniyor. Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmış hijyen sertifikası isteniyor. Meslekte tecrübeli olanlar işe alımlarda bir adım daha öndedirler. Kamusal haklarından mahrum bırakılmamış olmak.

00007380256 ilan numarası ile aşçı alımı yapılacağı belirtildi. Daimi işçi statüsünde işe alımlar yapılacaktır. Sözlü ve uygulamalı mülakatta başarılı olanlar işe alınacaktır. Lisans mezunundan daha yüksekte mezuniyete sahip olanlar ilanlara başvuru yapamayacaklardır.

00007380233 iş ilan numarası ile de temizlik personeli alımı yapılacaktır. Deneyim şartı aranmamaktadır. Belirsiz süreli işçi kadrosunda alımlar yapılacaktır. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları başvuru yapacaklardır. Erkek adayların askerlik durumunun yapılmış olması şartı aranır. Üst yaş sınırı olmamakla birlikte emekli olanların başvuruları geçersiz kabul edilecektir.

Polisevi Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü, ilanına başvurular bugün itibariyle alınmaya başlanmıştır. (14.03.2023). Adaylar başvurularına olumlu dönüt almaları için istenilen genel ve özel başvuru şartlarını sağlıyor olması ve 20.03.2023 tarihinin mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

İlanın başvuru şekli ise; elektronik olarak yapılacağı açıklanmıştır. Başvurular İŞKUR’un e-şube internet sitesi üzerinden alınacaktır. Verilen iş ilan numaraları ile ilanlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Alımlar Muğla şehrinde yapılacaktır.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.