EGM Moral Eğitim Müdürlüğü 5 Kamu İşçi Alımı İŞKUR İlanı

EGM Moral Eğitim Müdürlüğü 5 Kamu İşçi Alımı İŞKUR İlanı

Emniyet Genel Müdürlüğü, Ankara Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 5 kamu işçi alımı yapacağını belirtti. Kamu işveren statüsünde yayımlanmış olan ilana göre daimî kadro da istihdam sağlanacaktır.

Kamu İşçi Alımı İş İlanları

Emniyet Genel Müdürlüğü, Ankara Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 3 farklı kadro da en az ilköğretim mezunlarından 5 kamu işçi alımı yapacağını duyurdu. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın detaylarını sizler için sunduk.

İşçi Alımı Müracaat Koşulları

00007823405 İŞKUR iş ilan numarası ile: 1 bulaşıkçı alımı: En az ilköğretim mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre hijyen eğitimi almış olmanız ve bunu belgelendirmeleri istenmektedir. Gece ve gündüz çalışmanıza engel herhangi bir durumu bulunmayan ve dezenfeksiyon maddeleri ve bunların kullanımını bilmeniz gerekmektedir. Sanayi tipi bulaşık makinası kullanımı ve bakımı hakkında deneyimli olmanız istenmektedir.

00007823436 İŞKUR iş ilan numarası ile: 3 garson alımı: En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım için garson ve servis elemanı alanında hijyen eğitimi almış olmanız gerekmektedir. Alakart servis hizmetlerinde mesleki deneyim kazanmış olan ve tam zamanlı çalışmasına engel bir durumu bulunmayan adaylardan alım yapılacaktır.

00007823687 İŞKUR iş ilan numarası ile: 1 ön büro elemanı alımı: Lise mezunları için Turizm ve Otelcilik bölüm mezunu olmak, Lisans ve Önlisans mezunları için Turizm ve Otelcilik (Otel-Konaklama) İşletmeciliği bölümü veya Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünden mezun olanlardan alım yapılacaktır. Alanınızda 1 yıl tecrübeli olmanız gerekmektedir. İyi derece de bilgisayar ve MS Office programlarını kullanıyor olmanız gerekmektedir.

İşçi Alımı Başvuru Tarihi ve Şekli

Ankara iş ilanları kategorisinde kamu kurumu tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar 27 Eylül 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Adaylar için son başvuru tarihi 2 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurularınızı verilmiş olan iş ilan numaraları ile İŞKUR e - şube hizmeti üzerinden online, hizmet noktalarından şahsen veya ALO – 170 hattı üzerinden arayarak gerçekleştirmeniz istenmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.