Efeler Belediyesi KPSS 60 Puanla Memur Alımı

Efeler Belediyesi KPSS 60 Puanla Memur Alımı

Kamu ilan resmi kariyer internet sitesi üzerinden yayımlanmış olan ilana göre KPSS 60 taban puanla memur alımı yapılacağı açıklandı. 2 farklı kadro da yapılacak olan alım ilanına göre 5. ve 6. derece de TH sınıfında atama işlemi yapılacaktır...

Belediye İş İlanları

Aydın Büyükşehir Belediyesine bağlı Efeler Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere KPSS 60 taban puan ile 5 memur alımı yapacağını açıkladı. Kadın ve erkek adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre, 657 sayılı Devlet Memuru Kanunları hükmünce atama işlemleri gerçekleşeceği açıklandı. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gereli şartları sunulmuştur.

Belediye Personeli Alımı Müracaat Koşulları

1 kişi Şehir Plancısı Alımı: Lisans düzeyinde eğitim almış olmanız ve şehir ve bölge planlama lisans programından mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

1 kişi Mühendis Alımı: Lisans eğitimi veren fakültelerin gıda mühendisliği bölümünden mezun olmuş olmanız istenmektedir.

1 kişi Mühendis Alımı: Üniversitelerin mühendislik veya teknoloji fakültelerinden gıda mühendisliği bölümünden mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

1 kişi Mühendis Alımı: Bu kadro için ise endüstri mühendisliği lisans mezunu olmanız gerekmektedir.

1 kişi Ekonomist Alımı: Söz konusu unvana başvuru yapmak isteyen adayların iktisat, ekonomi veya maliye bölümünden birinden mezun olmuş olması gerekmektedir.

KPSS Puan Şartı

ÖSYM tarafından 2022 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından lisans mezunlarının P - 93 puan türünde asgari olarak 60 taban puan almış olması bu ilana başvurusu yapması için yeterlidir.

Belediye Memuru Alımı Şekli

İşe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan sözlü sınav sonucuna göre belirlenecektir. Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar, Belediyenin resmi internet sitesi üzerinden 29 Ekim 2023 tarihinde yapılacak olan duyuruya göre belirlenecektir. Aynı zamanda sınav giriş belgeleri de yine internet adresi üzerinden ilan edilecektir. Sınav 12 Aralık 2023 tarihinde gerçekleşecektir.

Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Aydın iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan bu ilana müracaatlar, 20 Ekim 2023 ve 22 Ekim 2023 tarihi arasında alınacaktır. Başvurularınızı Efeler Belediye Başkanlığı Hizmet Binası, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen veya posta yolu ile yapmanız gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.