Edirne Belediyesi Okuryazar Seviyesi 40 Şoför ve Atık Toplayıcı Alacak

Edirne Belediyesi Okuryazar Seviyesi 40 Şoför ve Atık Toplayıcı Alacak

Edirne Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü karosunda bulunan boş kontenjanların doldurulması üzere ilan yayınlandı. İlanda 20 işçinin en az okuryazar seviyesi ile işe alınacağı bildirildi.

Belediye kadrosuna alımı yapılacak olan işçilerden herhangi bir yaş aralığı beklentisinde bulunulmadı. Ancak emeklilik hakkını kazanmış kişilerden gelecek müracaatların bu ilan kapsamında değerlendirmeye alınamayacağı bildirilmiştir. İlan aracılığıyla işe alınacak kişiler devlet memur olarak çalışabilme özelliklerine sahip olmalıdır. Bu doğrultuda; 28 Nisan 2018 tarihinde Resmi Gazete de yayınlanmış olan 30405 sayılı madde devreye girmektedir. Maddede bildirilen koşula göre; Belediyeler, İl Özel İdareleri ve bağlı olan kuruluşlar ile Üyesi olan Mahalli İdari Birliklerinin, hizmetlerin götürülmesine ilişkin usul ve esaslar adaylar tarafından karşılanabilmelidir.

İşbaşı Yapacak İşçilerin Çalışma Şartları

Çalışma saatleri ve sistemi belirlenirken 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri kullanılacaktır. Bu hususta haftalık çalışma saatinin 45 saatin üzerine geçmeyeceği bildirilebilir. Sabah saat 09:00 ile başlayan günlük çalışma, akşam saat 17:00 ile mesai sonuna ulaşılır. Bağlı olunacak çalışma adresi Edirne Belediyesi Personel Şirketinin adresidir. İşe alınan kişiler belediyede daimi kadro içerisinde bulunacaklardır.

Şoför ve Atık Toplayıcı Başvuru Şartları

Şoför ve atık toplayıcı olarak başvuran kişilerden seçilerek kadroya dahil edilecek personeller şu şekilde bildirilmiştir.

  • 18 işçi şoför,
  • 10 erkek işçi atık toplayıcı ve
  • 12 kadın işçi atık toplayıcı şeklinde işe alınacaktır.

Her 3 unvan için de Edirne il merkezi ya da ilçelerinde ikamet edilmesi gerekmektedir.

İş başvurusu yapacak olan şoför adaylarından; eski sürücü belgesiyse ‘E’ sınıfı, yeni sürücü belgesi ise ‘C, D1 veya D’ sınıfı ehliyete sahiplik durumu istenmektedir. SRC belgesi de beklentiler arasındadır. Başvuruda bulunan adaylar, şoför pozisyonu için geçerli olmak üzere, uygulamalı sınava tabi tutulacak ve şoförlük seviyeleri test edilecektir.

Erkek atık toplayıcılarının askerlik ile ilgili ilişik bir durumunun bulunmaması gerekmektedir.

Her 3 pozisyona da başvuran adayların en az okuryazar seviyesine sahip olmaları yeterlidir. Ayrıca Belediye tarafından bildirilen diğer bir koşul ise; en çok ortaöğretim (lise) mezunu adayların bu ilan çerçevesinde değerlendirilecek olmasıdır.

belediye-memuru-alimi.jpg

Belediye Personel Alımı İlanına Nasıl Başvurabilirim? Başvuru Tarihleri

Edirne Belediyesi tarafından yayınlanan 3 unvandan herhangi birisi için başvuruda bulunmak isteyenlerin; belediye binasına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaatların kabul edileceği adres bilgisi şu şekilde paylaşılmıştır. ‘Baba Demirtaş Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi, No: 1, Merkez / Edirne – Edirne Belediye Başkanlığı Ana Binası’dır. Personel alımları aşamasında ilgili kişiler Fatih Aydın ve Şebnem Buket kılıç olarak bildirilmiştir.

Belediye memuru alımı

Edirne iş ilanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.