Edirne Belediye Personeli Alımı Başvuruları 19-23 Ağustos

Edirne Belediye Personeli Alımı Başvuruları 19-23 Ağustos

Edirne Belediye Başkanlığı, Belediye personeli alımı yapıyor. İŞKUR üzerinden kamuya personel alımları kapsamında ilanlar yayınlanmaya ve personel alımları gerçekleştirilmeye devam ediyor.

Edirne Büyükşehir Belediyesinin İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personel alımı yapılıyor. Paylaşılan ilanda İŞKUR üzerinden 1 Belediye personeli alımı yapılacak.

Edirne Büyükşehir Belediye

İŞKUR üzerinden paylaşılan ilanda Edirne Büyükşehir Belediyesi bünyesine 1 adet işçi alımı yapılacağı ilana çıktı. Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvan olarak 1 adet elektrik tekniker alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR resmi sitesi üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra 00006218227 ilan numaraları ile başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular sadece elektronik ortamda yapıla bilecek olup elektronik ortamda yapmak istemeyenler için başvurular şube noktalarından ve alo 170 hattı üzerinden de yapıla bilecektir.

Başvuru yapacak adaylar için müracaatlar bu gün itibari ile alınmaya başlayacak olup en geç müracaatlar 4 iş günü içerisinde yani en geç müracaatlar 23 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru Şartları

Başvuru yapacak kişinin daha önceye ait bir deneyiminin bulunması, başvuru yapacak adayın çalışmasına engel herhangi bir sorunun bulunmaması, herhangi bir SGK kurumundan maaş almıyor olma, bilgisayara dair programları kullana bilme ve belirtilen süreler içerisinde çalışma şartları ile alımlar yapılacaktır.

18 Yaşını tamamlamış olma, Edirne sınırı ve ilçeleri içeresinde ikamet ediyor olma ve ön lisans mezunu olmak şartları ile alım yapılacaktır.

Bu ilanda ikamet şartı bulunmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.