DSİ Personel Sulama Birliği Tahsilatçı Alımı

DSİ Personel Sulama Birliği Tahsilatçı Alımı

Devlet Su İşleri (DSİ) kamu personeli alımı yapacak. İŞKUR e-Şube üzerinden Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışacak memur alımları yapılacağı duyurulmuştur. Başvuruda bulunacaklar için detaylar haberimizde…

Kamu personeli alımı yapılacağı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) kapsamında yayınlanmıştır. Kurum tarafından yayınlanan iş ilanlarında belirtilene göre tahsilatçı alımı iki şehirde gerçekleştirilecektir.

DSİ Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet edecekler için iki farklı kurum ve şehir bünyesine alım yapılacak olup alınacak şehirler Manisa Sulama Birliğine ve Salihli Sulama Birliğine alım yapılacaktır.

DSİ Personel Alım Şartları

Manisa sulama birliği bünyesinde hizmet etmek isteyen adaylar için 1 çalışma ekonomisti alınacak olup başvuru şartı olarak çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümünden mezun olmak, en az 5 yıllık b sınıfı sürücü belgesine sahip olma, iş sağlığı ve iş güvenliği uzmanlık belgesine sahip olmak, coğrafi bilgi sistemi (cbs) arg gis sertifikasına sahip olmak ve geriye kalan belgelere sahip olma şartı aranmaktadır.

Başvuru yapacak adaylar için ilana başvuru yapacaklar için iş ilan numarası 00006519106.

Salihli Sulama Birliği alımı için 1 Beko Loder alımı yapılacak olup adayların en az 5 yıllık deneyime sahip olma, 18 ile 40 yaş arasında olma ve en az ilköğretim mezunu olma şartı aranmaktadır.

İş ilan numarası ise 00006518804.

Salihli Sulama Birliği 2 farklı ilan yayınlamış olup 2. İlan ise fatura ve hesap tahsilatçısı alınacak alım şartı olarak en az lise mezunu olma, en fazla ön lisans mezunu olma ve son olarak 18-40 yaşları arasında olma şartı aranmaktadır.

İş ilan numarası 00006518770.

İŞKUR Başvuruları Nasıl Yapılır

Başvuru yapacak adaylar yukarıda yer alan iş ilan numaralarını aratarak online şekilde başvurular tamamlanacaktır.

Başvurular bu gün itibari ile alınmaya başlanacak olup en geç müracaatlar 4 gün içerisinde 21 Ocak 2022 tarihine kadar yapılabilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.