DSİ İle Öğretmenevi İŞKUR Personel ve İşçi Alımı 21-25 Şubat

DSİ İle Öğretmenevi İŞKUR Personel ve İşçi Alımı 21-25 Şubat

Devlet Su İşleri ve Öğretmenevi İŞKUR üzerinden yayınladıkları ilanlar ile personel alımı ve işçi alımı yapacaklarını ilan ettiler. En az ilkokul mezunu adaylar DSİ ve öğretmenevi iş ilanlarına 21-25 Şubat 2022 tarihlerinde başvuru yapmaları gerekiyor.

DSİ ile Öğretmenevi Personel Alımı ve İşçi Alımı Duyurusu

Devlet Su İşleri 9.Bölge Müdürlüğü ve Yahyalı Öğretmenevi İŞKUR iş ilanları yayınlayarak başvuru kabul etmeye başladı. En az ilkokul mezunu adaylar KPSS şartı olmadan başvuru yapabilecek.

Her ilanın altında verilen iş ilan numaraları ile birlikte elektronik ortamda başvuru İŞKUR üzerinden yapılacak.

Kayseri Yahyalı Öğretmenevi Temizlik Görevlisi Alımı

2 kişi için en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. 18 yaşını doldurmuş ve üst yaş sınırı verilmemiştir. Adaylar başvurularını 00006585068 iş ilan numarası ile yapacak. İlana başvuru yapacak adayların MEB onaylı 8 saatlik salgın döneminde hijyen kuralları faaliyeti katılım belgesi olması gerekmektedir. İlana başvuru yapacak adayların MEB onaylı okul kantin ve yemekhanelerde çalışan personele yönelik hijyen eğitimi katılımın belgesine sahip olmak.

Devlet Su İşleri 9.Bölge Müdürlüğü Elazığ 1 Beden İşçisi Alımı

1 kişi için En az ilköğretim, en fazla Ortaöğretim (Lise ve dengi okul) mezunu olmak (bölüm ayrımı yapılmamaktadır). 18-30 yaş aralığında olmak. Başvuruları 00006583488 iş ilan numarası ile başvuru kabul edecek. Eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan statüsünde olması gerekiyor.

1 kişi fırın ustası unlu mamulleri için en az 1 (bir) yıl Fırıncı Ustası-Unlu Mamuller mesleğinde çalıştığını gösterir SGK Hizmet Dökümü ve Fırıncı Ustası-Unlu Mamuller mesleği ile uyumlu Bonservise sahip olmaları gerekmektedir. En az ilköğretim, en fazla Ortaöğretim(Lise ve dengi okul) mezunu olmak. 18-35 yaş aralığında olmak. Başvuruları 00006584278 iş ilan numarası ile yapılacak. Eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan statüsünde olması gerekmektedir.

NOT; Bu ilanların tamamında ikamet şartı aranmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.