DSİ Devlet Personeli Alımı Başvuruları 4 Haziran’a Kadar

DSİ Devlet Personeli Alımı Başvuruları 4 Haziran’a Kadar

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü devlet personeli alımı için İŞKUR ilanı yayınladı. DSİ personel alım hangi şartlarda ve nasıl yapılacak. Başvuru yapılabilir 7 şehir listesini sunduk. Üst yaş sınırı olarak 40 açıklanmıştır.

DSİ devlet personeli alımı ilanı yayınlandı. Başvuruları 7 şehir üst yaş olarak 40 ile alım yapacaktır. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü İŞKUR ilanı ile personel alım yapıyor. Başvuruları 31 Mayıs 2021 ile 4 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Bitlis, Hakkari, Muş, Van, Afyonkarahisar, Burdur ve Isparta başvuru yapabilecek şehirlerdir.

Başvuruları Türkiye İş Kurumu ilan içerisinde verilen numaraları ile elektronik olarak 4 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar yapılacak.

Kamu işçi alımı 1 kişi için başvuru şartları: en az ilköğretim mezunu olması gerekiyor. 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşını bitirmemiş olması gerekiyor. MEB'e bağlı mesleki eğitim merkezlerinden alınan "iş makinaları dalı ustalık belgesine" sahip olmak. Mesleki ve teknik eğitim liselerin "motorlu araçlar teknolojisi alanı, iş makinaları dalı" mezunu olmak. Mesleki yeterlilik kurumundan alınan " iş makinaları bakım onarımcısı(seviye4)-(referans kodu(20uy0408-4))" belgesine sahip olmak. Başvuruları 00006051226 iş ilan numarası ile yapılacak. Afyonkarahisar, Burdur ve Isparta şehirlerinden başvurular alınacak.

Ustabaşı/postabaşı/formen/atölye sorumlusu alımı 1 kişi için başvuru şartları: Otomotiv elektromekanik, otomotiv mekanikerliği, otomotiv motor yenileştirmeciliği dalları ustalık belgelerinden birine sahip olmak. Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına engel olacak bir hastalığının bulunmadığı, seyahat engeli olmaksızın arazi şartlarında çalışabilir olduğuna ilişkin tam teşekküllü resmi sağlık kurumlarından sağlık raporu alabilecek durumda olmak.

Sağlık Bakanlığından onay almış, Psikoteknik merkezlerince düzenlenmiş Psikoteknik raporu alabilecek durumda olmak. Askerlik ile ilişiği bulunmamak. İlan tarihi itibariyle 40 yaşından gün almamış olmak. İş yeri ilgili Bölge Müdürlüğü Merkezi olacaktır. Başvuru 00006051251 iş ilan numarası ile yapılacak. başvurular Bitlis, Hakkari, Muş ve Van şehirlerinden kabul edilecek.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.