Doğanşehir Belediyesi KPSS 60 Puanla VHKİ Alımı

Doğanşehir Belediyesi KPSS 60 Puanla VHKİ Alımı

Malatya ili Doğanşehir Belediye Başkanlığı, tarafından Resmi Gazete aracılığıyla yayımlanmış olan ilana göre GİH sınıfı 10. derece kadro da istihdam edilmek üzere Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı yapılacaktır. Kadın ve erkekler başvuru yapabilir.

Belediye İş İlanları

Malatya ili Doğanşehir Belediye Başkanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 1 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı yapacaktır. Lise mezunlarından yapılacak olan bu alım ilanına göre işe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan sözlü sınav sonucuna göre belirlenecektir. 81 şehirde ikamet eden ve verilmiş olan genel ve özel şartları taşıyan kişilerden başvurular kabul edilecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın genel detayları sunuldu ve kılavuz verildi.

Devlet Personeli Alımı İş İlanı Başvuru Koşulları

Bölüm şartı aranmaksızın lise veya dengi okullardan mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

Adayların Millî Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış olmak kaydı ile bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olması beklenmektedir.

Kurum tarafından yayımlanmış olan güncel müracaat kılavuzuna göre B sınıfı sürücü belgesine sahip olmanız istenmektedir.

Daha önce çalışmış olduğunuz kamu kurum ve kuruluşlarında ahlaki veya disiplinsizlik nedenlerinden birinden dolayı işten ayrılmamış olmanız istenmektedir.

KPSS Şartı

2022 yılında ÖSYM tarafından uygulanmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına göre başvurular alınacaktır. Bu nedenle adayların P - 94 puan türünde en az 60 taban puan şartını karşılıyor olması istenmektedir.

Personel Alımı Başvuru Şekli, Tarihi ve Süresi

Malatya iş ilanları kategorisinde belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar 6 Ekim 2023 tarihi itibari ile başlayacak. Adaylar için son başvuru tarihi ise 8 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurularınızda ilgili tarihler arasında mesai saatleri içerisinde yapmanız istenmektedir

Başvurular İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne (Doğanşehir Belediyesi Hizmet Binası Esentepe Mahallesi Hastane Sokak No:22 Doğanşehir/MALATYA) adresine şahsen veya posta ile yapılacaktır. Başvuru sırasında kılavuzda belirtilen belgeleri teslim etmeniz gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.