Demirci Belediye Başkanlığı Daimi 2 Büro Personeli Alımı

Demirci Belediye Başkanlığı Daimi 2 Büro Personeli Alımı

Belediye Başkanlığı 2 büro personeli alımı yapacaktır. Daimi kadroda yapılacak olan alım ilanına göre işe alım. Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi vasıtası ile gerçekleşecektir. İlana ilişkin güncel detaylar ve süreç haberimizde verilmiştir.

Büro Personeli Alımı İş İlanları

Demirci belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamu işveren statüsünde 2 büro personeli alımı yapacağını açıkladı. Tam zamanlı olmak üzere yapılacak olan alım ilanı için KPSS şartının aranmadığı belirtildi.

Asgari ücret tutarında ödeme yapılacağı açıklandı. Kadın ve erkek adaylardan müracaatların kabul edileceği iş ilanı için gerekli olan detayları ve iş ilan numarasını kamupersonelialim.com editör ekibi olarak haberimizin içeriğin de sizler için sunduk.

Belediye Personeli Alımı Başvuru Şartları Nedir?

En az lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylar da yapılacak olan alım ilanına göre ilanın başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olmanız gerekmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan adaylardan alım yapılacaktır.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmanız ve kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanmaz istenmektedir.

Emekli olmayan ve emekliliğe hak kazanmamış olan adaylardan alım yapılacaktır.

Sosyal güvenlik kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanamıyor olmanız gerekmektedir.

Erkek adayların ilan yayın tarihi itibari ile askerlik görevlerini tamamlamış olması istenmektedir. Muafiyet durumunda bulunan adayların da müracaatları kabul edilecektir.

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olan ve sabıka kaydı bulunmayan adayların başvuruları değerlendirme aşamasında alınacaktır.

Alımlar Kura ile Yapılacak

KPSS şartı aranmadığı için başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından söz konusu kurum tarafından kura işlemi yapılacaktır. Kura işlemi Demirci Belediye Başkanlığı bünyesinde 27 Kasım 2023 tarihinde 14:00 ve 15:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

00007930970 İŞKUR iş ilan numarası ile Tokat iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana başvurular İŞKUR e - şube aracılığıyla elektronik olarak kabul edilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.