Danıştay Kamu İşçi Alımı (İŞKUR Başvuruları 9-13 Ağustos)

Danıştay Kamu İşçi Alımı (İŞKUR Başvuruları 9-13 Ağustos)

Danıştay daimi işçi alımı yapılacak. Danıştay Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada 30 kamu işçi alınacağı belirtildi. Lise, önlisans ve lisans mezunları nasıl başvuru yapacak. Başvuru alım unvanları nelerdir haberimizde yer almaktadır.

Yayınlanan ilan kapsamında Danıştay Başkanlığında istihdam edilmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından devlet memuru alımı yapılacağı İŞKUR tarafından yayınlanmıştır. İŞKUR ilanları kamu işçi alımı başvurusu nasıl yapılacak.

Kontenjan Bilgileri

İlana göre 10 güvenlik görevlisi ve 20 temizlik işçisi alımı yapılacak. En az lise mezunu (önlisans ve lisans mezunları başvurabilir) adaylar başvuru yapabilecek.

Başvuru Şekli

Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR web sayfası üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yapıldıktan sonra iş yeri türünü kamu seçerek başvurularını tamamlaya bileceklerdir. İnternet ortamında başvuru yapmak istemeyenler için İŞKUR il veya ilçe şubelerinde de başvuruların alındığı belirtiliyor.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR üzerinden 9 Ağustos 2021 başlayıp 13 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacaklar bu tarihe dikkat etmesi gerekiyor.

Başvuru Şartları (Güvenlik Görevlisi Alımı)

Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. En az 1 yıl deneyimli olmak, erkek adayların en az 1.75 bayan adayların en az 1.65 boyunda olması gerekmektedir. 35 yaşını doldurmuş olmak.

Başvuru Şartları (Temizlik Personeli Alımı)

Sağlık durumunun görev yapmasına engel bir durumu bulunmaması şartları aranmaktadır. başvuru yapacak kişilerin 35 yaşını doldurmamış olması ve en az lise mezunu olma şartlarının arandığı belirtiliyor. Alım Ankara şehrine gerçekleşecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
10 Yorum