D.K.K. ve Kışla Gazino Müdürlüğü Personel Alımı İŞKUR İlanları

D.K.K. ve Kışla Gazino Müdürlüğü Personel Alımı İŞKUR İlanları

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ile Kışla Gazino Müdürlüğü İŞKUR ilanları ile personel alımı başvuruları alınmaya başlandı. D.K.K. ve Kışla Gazino Müdürlüğü personel alımı ilanında 50 üst yaş sınırı bulunuyor.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ile Kışla Gazino Müdürlüğü personel alımı için 2 farklı İŞKUR ilanları yayınladı. Askeri alımlar olarak değil devlet personel alımı olarak ilana çıkılmıştır. Adaylar aşağıda verilen ilan numaraları ile birlikte 20 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar İŞKUR üzerinden başvuru yapabilir.

Kışla Gazino Müdürlüğü

Muhasebe yetkilisi alımı için en az ortaöğretim en fazla lisans mezunu olanlar başvuru yapabilecek. Adaylar 18 ile 50 yaş arasında olması diğer şartlar arasında yerini aldı.

Tek Düzen Hesap Planı, Yevmiye Kayıtları, KDV, Muhtazar, Dönem Sonu İşlemlerine vakıf, Muhasebe Bordrolama personel özlük işlemlerine hakim, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen,

Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, detaylara önem veren, sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, temsil kabiliyeti yüksek, EMA Kantin ve Sosyal Tesisler Muhasebe Otomasyon Programını iyi derecede Kullanabilen, Otel, kantin, berber, kuaför, çamasırhane, bar ve benzeri işlerin maliyet muhasebesi işlemlerine hakim olması gerekiyor.

Mal alım sözleşmeleri-Hizmet alım sözleşmeleri için Damga Vergisi, Geçici ve Kesin Teminat işlemlerine vakıf, Mali Müşavirlik Bürosunda en az 2 (iki) yıl deneyimli, (İş deneyim süresi kadar Sosyal Güvenlik Kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek) olması şartı var. Bolu ikamet şartı aranmaktadır.

Başvurusu 00006464296 iş ilan numarası ile yapılacak.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İlanı

Aksaz Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı lojistik meslek elemanı alımı yapıyor. Başvuru yapacak adaylar meslek yüksekokulu muhasebe, muhasebe ve vergi uygulamaları, maliye, muhasebe ve vergi, işletme-muhasebe, işletme ve işletme yönetimi mezunu olması gerekiyor. Ayrıca en az KPSS 60 puan şartı bulunuyor. Muğla şehrinden ilana başvuru kabul edilecek. Başvuruları 00006463040 iş ilan numarası ile yapılacak

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.