Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alay Komutanlığı Kamu Personeli Alımı

Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alay Komutanlığı Kamu Personeli Alımı

Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alay Komutanlığı Ankara adresine kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Meslek Yüksekokulu mezunu olan adaylar nasıl başvuru yapacak. Başvuruları 16 Ağustos tarihine kadar nasıl alınacak.

Cumhurbaşkanlığı Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alay Komutanlığı Hizmet Birliği Komutanlığı Ankara alımı yapılacağını ilan etti. İlana göre Meslek Yüksekokulu mezunu adaylar arasında alım yapılacaktır.

Başvuruları Nasıl Yapılacak

Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası üzerinden 00006198411 İŞKUR iş ilanları numarası ile yapılacak. Elektronik ortamda başvuruları alacaktır. 16 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar işlem yapılacaktır.

Adaylar 18 ile 30 yaş arasında olması istenmektedir. Okul öncesi öğretmen alımı yapılıyor.

Önlisans düzeyinde durumu talep şartlarına uyan ve ilanın yayımlandığı anda geçerli KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların başvuruları kabul edilir.

Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur.

Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sınavdan önce veya sonra yapılabilir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.