Çankırı Belediyesi Eğitmen Alımı Yapacak

Çankırı Belediyesi Eğitmen Alımı Yapacak

Çankırı Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere eğitmen alımı yapacağı açıklamasında bulundu. İlgili alanda göreve alınması için adaylardan KPSS puan şartı arandığı belirtilmiştir. Sürece dair detaylar haberde.

Belediye İş İlanları

Çankırı Belediye Başkanlığı bir güncel ilanda bulundu. P -3 puan türünde gerekli olan taban puanı sağlayan erkek ya da kadın eğitim fakültelerinde okutulan antrenörlük eğitimi bölümü veya rekreasyon bölümü programından diplomaya sahip olmak gerekmektedir. Kamupesonelialim.com ekibi olarak sunuldu.

Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olmak,

Kamu haklarına sahip olmak,

TCK'nın 53'üncü maddesinde yer alan süreler geçmiş olsa dahi kasten işlenen herhangi bir suçtan dolayı 1 yıl ya da daha fazla süreyle hapis cezasına veya affa uğramış da bile devletin güvenliğine karşı işlenmiş olan suçlar, kaçakçılık, zimmet suçlarından mahrum olmamak,

Başvuruda bulunan erkek adayların askerlik ile ilgili bir hususlarının bulunuyor olmaması,

İlgili alanda çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorununun bulunmuyor olması,

Daha önceden görev aldığı kurum ve kuruluşundan herhangi bir ahlaki nedenden ya da disiplinsizlikten dolayı çıkarılmamış olmak,

En az B sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmak aranan şartlar arasındadır.

Kamu Personeli Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Gerçekleşecektir?

Çankırı Belediye Başkanlığı tarafından yapılacak olan bir kişi eğitmen alımı başvuruları 11 Eylül 2023 tarihinde başlayacaktır. Başvuralar 19 Eylül 2023 tarihinde sona erecektir. Başvuru tarihleri dışında yapılmış olan başvurular geçersiz sayılacaktır. Adaylar başvurularını şahsen ya da iadeli taahhütlü posta yolu ile Çankırı Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü adresine yapacaklardır. Hatalı veya eksik yapılmış olan başvurular kabul edilmeyecektir. Çankırı iş ilanları olarak sunulmuştur.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.