Çamlıbel Belediye 2 Kamu İşçi Alımı ve Büro Memuru Alımı (KPSS’siz)

Çamlıbel Belediye 2 Kamu İşçi Alımı ve Büro Memuru Alımı (KPSS’siz)

Türkiye İş Kurumu Üzerinden yayınlanan ilana göre en az lise mezunu olan adaylar arasından 2 kamu işçi alımı ve büro memuru alımı yapılacağı açıklandı. Çamlıbel Belediye personeli alımı KPSS’siz noter kurası ile gerçekleştirecektir.

Çamlıbel Belediye Kamu İşçi Alımı ve Büro Memuru Alımı Duyurusu

İŞKUR iş ilanları arasında daimi statüde belediye personeli alımı yapılacağı bulunuyor. İlana başvuru yapacaklar en az lise mezunu olması gerekiyor.

Başvuruları Türkiye İş Kurumu üzerinden 11 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor.

Adaylar başvuru esnasında 00006324554 iş ilan numarasını kullanacaktır. Elektronik ortam harici başvuru kabul edilmiyor. 18 yaşını dolduran adayların başvurusu kabul edilecek. Üst yaş sınırı açıklanmamıştır.

Belediye Personel Alımı Açıklaması

Belediye Destek Hizmetleri Müdürlüğünde çalıştırılmakla birlikte ihtiyaç halinde diğer Belediye müdürlüklerinin işlerine yardımcı olabilecek, evrak akışının düzenlenmesi, arşivlenmesi gibi bilumum büro işlerini yapabilecek tecrübeli, en az iki yıl çalışmış çalıştığı kurumdan bu meslek dalında çalıştığını gösteren belgesi bulunan en az Orta Öğretim en çok önlisans mezunu ve Yerel Yönetimlerde Zabıta ve Destek Hizmetleri belgesi olan iki adet büro memuru alımı yapılacak.

Noter Kura Tarihi ve Yeri

Noter kura çekim 14 Ekim 2021 tarihinde Perşembe günü saat 14.00 de Tokat Çamlıbel Belediyesi hizmet binasında noter huzurunda yapılacaktır. Adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyecektir.

Bu alım İŞKUR ilanları üzerinden yayınlandığı üzere ikamet şartı aranmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.