Büyükşehir Rezervasyon Personeli Alımı Başvuruları 20-23 Ağustos

Büyükşehir Rezervasyon Personeli Alımı Başvuruları 20-23 Ağustos

İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre Başkanlık bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 adet kamu personeli alımı gerçekleştirileceği ilan edildi.

Belediye Başkanlıkları ve Kamu kurumları bünyesine Ağustos ayı personel alımları kapsamında ilanlar yayınlanmaya ve personel alımı yapılmaya başlandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesine 6 personel alımı gerçekleştirilecek. Belediye rezervasyon personeli alımı yapıyor.

Genel Şartlar

T.C vatandaşı olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma şartı aranmaktadır.

Erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmama, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama şartı da ek olarak aranmaktadır.

Özel Şartlar

2 Garson: En az ilkokul mezunu olma, tercihen liselerin yiyecek ve içecek servisi hizmetleri alanı mezunu olma, en az 2 yıl deneyimli olma ve temizlik kurallarına uymak şartı aranmaktadır.

1 Adet Uzman: en az lise mezunu olma, tercihen ön lisans mezunu olma, tercihen daha önce tecrübesi bulunma, MS Office programlarını kullana bilme ve son olarak takım çalışmasına yatkın olma şartı aranmaktadır.

1 Rezervasyon Personeli: en az lise mezunu ve 2 yıllık tecrübeye sahip olma, vardiyalı çalışmaya uygun olma şartları aranmaktadır.

belediye-rezervasyon-personeli-alimi.jpg

Başvuru şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular kariyer.ibb.istanbul web adresi üzerinden yapılacağı belirtildi. Şahsen veya posta yolu ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyeceği duyuruldu. Müracaatlar sadece online olacak şekilde yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.