Büyükşehir Belediyesi 38 İŞKUR’dan Kamu İşçi Alımı Yapıyor

Büyükşehir Belediyesi 38 İŞKUR’dan Kamu İşçi Alımı Yapıyor

Büyükşehir Belediyesi üzerinden 38 kamu işçisi alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapmak isteyenler için başvurular İŞKUR üzerinden alınmaya başlanmıştır. İşte detayları

Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 38 işçi alımı yapacağını duyurdu. 3 kadroda yapılacak olan alımlar şu şekildedir; 30 bahçe bakım elemanı, 7 beden işçisi ve 1 vinç operatörü alımı yapılacaktır.

Beden işçisi alımı başvuru şartları nelerdir?

Başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezunu olmaları istenmektedir. Adaylardan başvuru sırasında ikametgah belgesi, öğrenim belgesi, ağır ve tehlikeler işlerde çalışmasına bir engelinin olmadığına dair sağlık raporu ve kimlik fotokopisi istenmektedir. Ayrıca ilana Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başvuru yapabileceklerdir. Engelli ve eski hükümlü adaylar başvuru yapamayacaklardır. Alımlarda yaş şartı ise kadın ve erkek olmak üzere en az 18 en fazla ise 55 yaşında olmaları istenmektedir. Adayların işe alım süreçleri gerçekleştikten sonra deneme süresi uygulanacak olup, adaylar işte istenilen performansı sergileyemeyen adayların iş akdine son verilecek ve hiçbir hak talebinde bulunamayacaklardır.

isci-alimi-002.jpg

Bahçe bakım elemanı alımı başvuru şartları nedir?

Söz konusu kadroya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başvuru yapabileceklerdir. Bu kadro için de adaylardan en az ilkokul mezunu olması istenmektedir. KPS şartsız yapılacak olan alım için işe alınacak personeller geçici kadroda istihdam edileceklerdir. Adaylardan beden işçisi kadrosunda işlenen başvuru belgeleri bu kadro içinde istenmektedir.

Vinç operatörü alımı başvuru şartları nelerdir?

En az ilkokul en fazla ise lisans mezunları başvuru yapabileceklerdir. Bak şunu yapacak olan adaylardan C veya G sınıfı ehliyet, psikoteknik belgesi, mobil vinç operatörlüğü belgesi istenmektedir. Ayrıca SRC 2 ve SRC 4 belgesine de sahip olunmalıdır.

Belediye işçi alımı başvuruları nasıl yapılacak?

Söz konusu belediye tarafından yayımlanmış olan bu ilana başvurular 28 Mart 2023 tarihinde başlamıştır. Adaylar başvurularına 3 Nisan 2023 tarihine kadar İŞKUR e-şube üzerinden yapmaları gerekmektedir. Başvurular yalnızca e şubeden elektronik olarak yapılacak olup. Şahsen başvuru yapılamayacaktır.

Muğla iş ilanları

Belediye iş ilanları.

Son dakika işçi alımı.

Kamu işçi alımı ilanı.

Güncel işçi alımları.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.