Büyükşehir Belediye en az ilkokul mezunu 30 personel alımı

Büyükşehir Belediye en az ilkokul mezunu 30 personel alımı

Büyükşehir Belediye başkanlığı bünyesinde 30 adet Park ve Bahçeler Müdürlüğünde çalışmak üzere beden işçisi alımı başvuruları 29/03/2021 tarihinde başladı. 02/04/2021 tarihine kadar başvuruları devam eden ilanın başvuru şartları nedir?

PERSONEL İLANI BAŞVURU ŞARTLARI ve TARİHİ

Bandırma Belediyesine bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere 30 adet beden işçisi alımı yapılıyor.

Adaylar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 – 40 yaş aralığında olması, askerliğini yapmış olması, herhangi bir suçtan dolayı 3 yıl ve üzerinde bir ceza almamış olması, okur-yazar olması gerekiyor.

bandirma-belediyesi-personel-alim.jpg

BAŞVURUYA İLİŞKİN ÖNEMLİ BİLGİLER:

Bu niteliklere sahip kişilerin bugün yani 29/03/2021 tarihinden 02/04/2021 tarihine kadar başvurularını bik@bandirma.bel.tr e-mail adresine e-posta yoluyla yapmaları ilanda zorunlu tutulmuştur. E-posta şeklinde yapılacak olan başvurunun ardından nüfus cüzdanı sureti, 3 adet fotoğraf, Askerlik durum belgesi, Adli sicil kaydı ve İkametgah belgelerinin ise elden yapılması gerektiği ilanda açıkça belirtilmiştir. Bu ilan için yapılacak olan başvurularla ilgili başvuracak kişilerde tereddüt oluşması halinde yine ilan içerisinde belirtilen 0266 711 11 11 (dahili numarası: 4002) sayılı numaradan detaylı bilgiler alınabilir.

Başvurusu uygun görülen adaylara ilişkin liste Bandırma Belediyesince 05/04/2021 tarihinde Bandırma Belediyesi web sitesinden duyurulacak olup başvurusu kabul edilenlerle ayrıca iletişime geçilmeyeceği hususunun ilanda belirtildiği ve bu hususa dikkat edilmesi önem arz etmektedir.

Bandırma ilçesinde ikamet ediyor olması nitelikleri aranmaktadır. Başvurusu kabul edilen veya uygun görülen adaylar için 07/04/2021 tarihinde 08.30 ile 12.30 saatleri aralığında Bandırma Belediye Başkanlığınca oluşturulacak olan komisyon aracılığıyla mülakat yapılacağı yine ilanda belirtilmiştir. Başvuranlar arasından kazanan kişilerin çalışma koşullarının (normal veya vardiyalı sistem) Bandırma Belediyesi Başkanlığı tarafından belirleneceği belirtilmiştir ancak çalışma süresi hakkında sadece “geçici” ibaresi bulunmaktadır.

Yani kazanan kişilerin ne kadar bir süre ile çalıştırılacağı da işin niteliği ve niceliğine göre Bandırma Belediye Başkanlığı tarafından belirlenecektir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.