BURULAŞ 48 Yaş Sınırı ile 50 Otobüs Şoförü Alımı Belediye İlanları!

BURULAŞ 48 Yaş Sınırı ile 50 Otobüs Şoförü Alımı Belediye İlanları!

BURULAŞ tarafından bildirilen son haber ile birlikte, Belediye kadrosuna 50 otobüs şoförü atanacak. 48 yaş sınırı ile gerçekleştirilecek olan personel alımı belediye ilanları arasında yerini aldı.

Otobüs Şoförü Alımı İlanları

Şoförlere yeni bir iş kapısı daha açıldı! Bursa Ulaşım Toplu Taşıma tarafından, belediye kadrosunda çalıştırılmak üzere tam 50 otobüs şoförüne iş verilecek. Belediye kadrosunda açık pozisyon bekleyen şoförler için beklenen fırsat geldi! Kimi belediye otobüs şoförü ilanlarında bay ve bayan başvuruların kabule dileceği belirtilmektedir. Ancak Bursa için aynı durum söz konusu değil. Sadece erkek adaylardan gelecek müracaatlar değerlendirilecektir. Çünkü Bursa Belediyesi otobüs şoförü pozisyonundaki boş kadrolara sadece erkek personeller atayacaktır. Başvurular BİKO (Bursa İstihdam ve Kariyer Ofisi) adresinden alınıyor. İlana başvuru şartları ve başvuru aşamalarını haberimizde sizler ile paylaştık.

BURULAŞ Otobüs Şoförü Pozisyonuna Başvuru Şartları

Belediye otobüs şoförü olmak isteyen adaylardan beklenen şartlar ilgili ilanda açıklandı. İstenen koşullar şu liste dahilinde sunulmuştur.

En az lise mezunu olan adayların müracaatları değerlendirmeye tabi olacaktır.

Mesleğinin sürdürülebilirliği açısından ‘E’ sınıfı ehliyete gereksinim vardır.

Askerlik hizmetini henüz tamamlamamış olan kişilerin müracaatları değerlendirmeye alınmamaktadır.

49 yaşından gün almış ya da daha büyük yaşta olanlar için bu ilan uygun değildir.

Başvuran kişilerin araç kullanma konusunda herhangi bir engelinin bulunmaması şartı aranmaktadır.

burulas-50-otobus-soforu-alimi-belediye-ilanlari.jpg

Belediye ilanları sahibi BURULAŞ’tır. Bursa Ulaşım Toplu Taşıma (BURULAŞ) iletişim bilgileri, ilanda bildirilmiş olup şu şekildedir. Açık adres bilgisi: ‘Odunluk Mahallesi, Akpınar Caddesi, No: 6/1, Nilüfer / Bursa’dır. Kuruma ait telefon numarası: ‘0224 452 52 44’tür.

İşe alınacak olan otobüs şoförü personelleri belediye kadrosuna daimi surette dahil olacaktır. Dönemsel çalışma ya da süreli çalışma söz konusu olmaması sebebiyle ilana yoğun talep sürmektedir. İş akışındaki sistem vardiyalı şekilde sürdürülmektedir. Otobüs şoförlerinin çalışma saatleri haftalık bazda hesaplandığında en az 45 saati bulmaktadır. Çalışma adresi ise; Bursa Belediyesine ait olan alanlar yani Bursa il merkezi ve ilçe sınırları olarak bildirilmiştir.

Başvuru İşlemleri ve Tarihleri

Başvurular sadece BİKO (Bursa İstihdam Kariyer Ofisi) aracılığıyla kabul edilmektedir. BİKO adresi: ‘Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi Batı Kapısı Girişi Osmangazi / Bursa’dır. İletişim hattı ise: ‘0224 716 11 13’dır. Başvuru için burada bulunan başvuru adresi linkini kullanabilirsiniz. Açılan BİKO resmi internet sayfasına kayıt olarak ilgili ilana hemen müracaat edebilirsiniz. BURULAŞ otobüs şoförü alımı için belirlenen son başvuru günü 22 Mayıs 2023’tür.

Bursa İş İlanları

Belediye Otobüs Şoförü Alımı

Kamu Şoför Alımı İlanları

Şoför Alımı

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.