Bursa İnegöl Belediye Önlisans Lisans Mezun Büro Personeli Alacak

Bursa İnegöl Belediye Önlisans Lisans Mezun Büro Personeli Alacak

Bursa Büyükşehir Belediye İŞKUR üzerinden ilanla büro personeli alımı yayınladı. Bursa Büyükşehir İnegöl Belediye İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde çalışmak üzere kamu personeli alınacak.

Bursa Büyükşehir İnegöl Belediye yayınlamış olduğu ilana göre Belediye bünyesine çalıştırılmak üzere büro personeli alımı yapılıyor.

Kurum tarafından yapılan açıklamada alınacak kişi büro işçisi olarak görev yapacağı açıklandı. İŞKUR ilanları alımına kimler nasıl başvuru yapacağı detayları verildi.

Başvuruda bulunacak kişiler için kurum tarafından yapılan açıklamada alımı yapılacak büro personeli unvanının en az önlisans veya lisans mezunu olması şartları aranmaktadır.

Başvuru Genel ve Özel Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmama, çalışmasına engel ola bilecek herhangi bir probleminin bulunmaması ve esnek ve vardiyalı çalışma sistemine engel durumunun olmaması şartı aranmaktadır.

Başvuru yapacak kişilerin affa uğramış olsa dahi belirli suçlardan mahkum olmama, HES koduna sahip olma, fotoğraf ve video konusuna hakim olma, İletişim, medya gazetecilik bölümlerinden herhangi birinden mezun olmama, en az b sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Gerekli Belgeler

Sabıka kaydı, öğrenim durum belgesi, askerlik durum belgesi, ikametgah belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi ve CV belgeleri aranmaktadır.

Başvurular Nasıl Yapılacak

Başvuru yapacak adaylar için başvurular Kemalpaşa mahallesi, Cuma sokak, No:9 a/1 İnegöl / Bursa adresine başvurular şahsen yapılacaktır. Şahsen dışında yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

bursa-buyuksehir-belediye-inegol-buro-iscisi-alacak.jpg

Bursa Büyükşehir Belediye İnegöl başvurular alınmaya 16 ağustos tarihi itibari ile başlamış olup en geç müracaatlar 20 Ağustos 2021 tarihinde son müracaatlar yapıla bilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.