BİM Personel Alımı İlanları (Maaş 3500 TL)

BİM Personel Alımı İlanları (Maaş 3500 TL)

Türkiye genelinde sekiz binden fazla şubesiyle bilinen ve bir o kadar da iş imkanı sağlayan BİM, iş alımlarını BİM personel alımı ilanları olarak açıklanmıştır. BİM personel alımı yapılacaklara 3500 TL maaş ödemesi yapılacak.

BİM personel alımı ilanları, iş arayanların umudu oluyor. En az ilkokul mezunu arayan BİM belirlenen şartları taşıyan kişilerin başvuru yapması gerektiğini söylemektedir. BİM mağazalarında çalışmak isteyen adayların Türkiye İş Kurumu üzerinden alım yapılacağı duyuruldu. BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin İŞKUR’a müracaat etmeleri gerekmektedir.

BİM Başvuru Şartları

Her mağazanın olduğu gibi BİM mağazalarında çalışmak isteyenlerin belirli şartları taşımaları gerekmektedir. En çok merak edilen konuların başında ise mezuniyet belgesi gelmektedir. BİM mağazaları en az ilkokul mezunu adayların işe alınacağını duyurmuştur. Şimdi personel alımı için BİM başvuru şartlarına bakalım:

• Sağlık sorunu olmaması,

• Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,

• 18 yaşından büyük 40 yaşından da küçük olması gerekmekte,

• BİM mağazalarında hangi bölümde çalışacak ise o bölüm hakkında bilgi sahibi olması,

BİM mağazaları engelli adaylara da iş imkanı sağlamaktadır. Engeli bulunup da işte çalışmak isteyen adayların engeli olduğunu gösterir raporla birlikte Türkiye İş Kurumuna başvurmaları gerekmektedir. BİM mağazaları bünyesinde çalışmak isteyen adayların son başvuru tarihinden önce başvuru yapmaları gerekmektedir.

BİM Çalışma Saatleri ve Maaşları

BİM mağazalarında birçok adayların çalışma fırsatı bulacağı alanlar vardır. Mağazalarda manav, satış danışmanı, kasiyer, engelli ve engelsiz beden işçisi gibi alanlarda personel alımı yapacağını duyuran BİM, çalışmak isteyen adaylar için ilkokul mezunu olarak belirledi. BİM çalışma saatleri ve maaşları ise şöyledir: 08.45 – 17.45 ile 12.15 – 21.15 arasında çalışma saatleri bulunmaktadır. İki zamanlı olarak çalışılacaktır.

BİM maaşları ise 3.500 TL’den başlamaktadır. Bu ücretin içerisine yol parası, mesai ve prim ücretleri yoktur.

Başvuruda bulunmak isteyenler İş Kurumuna iş arama yerine girerek iş yeri ünvanına “BİM BİRLEŞİK MAĞAZALARI” yazarak arama tuşuna basınca önünüze gelecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum