Belediyeler sınavsız gassal ve personel alımı İŞKUR İlanları başvurusu

Belediyeler sınavsız gassal ve personel alımı İŞKUR İlanları başvurusu

Belediyeler sınavsız kamu personel alımı yapacağını duyurdu. Türkiye İŞKUR iş ilanları bir yenisini daha ekleyen iki tane belediyenin ilanlarına göre farklı farklı niteliklerde çalışmak üzere personel alımları yapılacağı duyulmuştur.

Belediyeler Sınavsız Kamu Personel Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarında iş ilanları arayanlar işin iki farklı belediye tarafından kamu personel alımı yapılacağı İŞKUR resmi sayfası üzerinden ilan edilmiştir.

İŞKUR ilanları Tarsus Belediye Başkanlığı ve Ağrı Belediye Başkanlığı bünyesinde çalışmak üzere 2 farklı unvanda kamu personeli alımları yapılacak.

Alınacak unvanlar Mersin Tarsus Belediyesi elektrik enerjisi üretim iletim ve dağıtım teknikeri, Ağrı Belediyesi ilanı için  gassal personeli alımı yapılacaktır.

Ağrı Belediyesi Personel Alımı

Başvuru yapmak isteyen adaylar için  bir gassal  alımı yapılacak olup alım şartı olarak adayların MEB onaylı cenaze hizmetleri sertifikası sahibi olması, Mesleğin de en az 3 yıl boyunca çalışmış olması ve bunu belgelendirilmesi, En az Önlisans en fazla lisans mezunu olma, ve erkek olma şartları ile alımı yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar için başvuru iş ilan numarası 00006552204 ile başvurular yapılacaktır.

Tarsus Belediyesi Personel Alımı

Başvuru yapacak adaylar için alma yapılacak   unvanın gerektirdiği  meslek yüksekokulundan elektrik enerjisi üretim iletim ve dağıtım programından en az Önlisans mezunu olma  ve 18 yaşını tamamlama  şarkı ile  bay bayan tekniker  alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunacak adaylar için başvuru iş ilan numarası 00006548862 ile başvurular yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular unvanların altında yer alan iş ilanı numaraları ile birlikte İŞKUR resmi web adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.

Başvurular online olarak elektronik ortamda belirtilen şekilde 2 Şubat 2022 ve 7 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
11 Yorum