Belediyeler Sınavsız Beden İşçisi Ve Temizlik Görevlisi Alacak

Belediyeler Sınavsız Beden İşçisi Ve Temizlik Görevlisi Alacak

Kamu Belediyeleri sınavsız işçi alımı yapacağını ilan etti. Yayınlanan ilana göre Ayvacık Belediyesi ve Kartal Belediyesi sınavsız ilkokul mezunu bünyesine işçi alımı yapacağını duyurdu. Belediyelerin işçi alımı başvuru şartları ve zamanını haberimizde ye

Ayvacık Belediyesi ve Kartal Belediyesi yayınladığı ilana göre sınavsız ve en az ilkokul mezunu birçok unvanda işçi alımı yapıyor. Ayvacık Belediyesi ve Kartal Belediyesi İşkur ilanları sayfasında duyurduğu ilana göre sınavsız ve en az ilkokul mezunu bünyesinde istihdam etmek üzere 26 temizlik görevlisi ve beden işçisi alımı yapacağını ilan etti. Ayvacık Belediyesi bünyesine 1 beden işçisi alımı yaparken, Kartal Belediyesi yayınladığı ilana göre 25 bahçe bakım elemanı temizlik görevlisi alımı yapıyor.

Ayvacık Belediyesi Beden İşçisi Alımı Başvuru Şartları

T.C. vatandaşı olmak,

En az ilkokul mezunu olup, en fazla lise okullarından mezun olmak,

18 yaşından ve 2004 sonrası doğumlu olmak,

Kamu haklarından mahrum olmamak,

Kartal Belediyesi Temizlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

18-50 yaşları arasında olup, 1972 yılı sonrası doğmak,

En az ilkokul mezunu olurken, en fazla lise okullarını bitirmiş olmak,

Belediyeler İşçi Alımı Başvuru Zamanı ve Müracaat Şekli

Kamu Belediyeleri işçi alımı ilanına başvurmak için adaylar 12 Mayıs 2022 ile 16 Mayıs 2022 tarihleri arasında başvurularını yapmaları gerekiyor. Adaylar başvurularını şahsen işkur hizmet noktalarından, alo 170 hattından veya online ortamda yapmaları gerekiyor. Online ortamda yapacak adaylar başvurularını İşkur E-Şube üzerinden giriş bilgilerini kullanarak giriş yaptıktan sonra iş ilanları sayfasından işyeri türünü kamu seçerek çıkan ekrandan başvurularını yapabilirler. Veya aşağıda vereceğimiz belediyelerin iş ilan numarasını yazarak direk ilana ulaşabilirsiniz.

Ayvacık Belediyesi işçi alımı için ise 18 Mayıs 2022 tarihinde Ayvacık Belediyesi Hizmet Binasında kura çekimi yaparak adayları belirleyecektir. İşe alım süreci ve diğer duyurular Ayvacık Belediyesi resmi internet adresi üzerinden ilan edilecektir.

Kartal Belediyesi işçi alımı için 23 Mayıs 2022 tarihinde Yukarı Mahalle Belediye Caddesi Kartal Belediyesinde kura çekimi yaparak hak kazanan adayları belirleyecektir. Adaylar belirlendikten sonra Yukarı Mahalle Belediye Caddesi Kartal İstanbul adresinde çalışacaklardır.

Ayvacık Belediyesi Temizlik İşçisi İşkur İş İlan Numarası: 00006773387.

Kartal Belediye Beden İşçisi İşkur İş İlanları Numarası: 00006773823.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.