Belediyeler En Az İlkokul Mezunu Kamu Personeli Alımı (İŞKUR Alımları)

Belediyeler En Az İlkokul Mezunu Kamu Personeli Alımı (İŞKUR Alımları)

İŞKUR alımları yayınlandı. Belediye Başkanlıkları en az ilkokul mezunu kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Aydın Büyükşehir ve Antalya Büyükşehirleri bu ilanları yayınladı. Belediyeler personel alımlarını hangi şartlarda yapacak.

İŞKUR alımları Belediyeler için yayınlandı. Belediye personeli alımı için 2 ilan aynı anda İŞKUR’da adayların erişimine açıldı. Antalya ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlıkları kamu personeli alımı yapacak. İlk olarak Antalya ve sonra ikinci olarak Aydın ilanını sizlere sunacağız.

Antalya Muratpaşa Belediye Başkanlığı Personel Alımı İlanı

Muratpaşa Belediye Başkanlığı İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden personel alımı Yapacağını İlan Etti. Muratpaşa Belediyesi Başkanlığı İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden personel alımı yapacağını yayımladı. İlana göre belediye 4 tane personel alımı yapacak.

Adaylar için başvurular Bu gün itibari ile başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştirmeye başlayacak olup en geç müracaatlar 8 Ağustos 2021 tarihinde sona ereceği kurumca belirtildi. Adaylar için başvurular İŞKUR üzerinden yapılacağı için T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yapıldıktan sonra iş yeri türünü kamu seçtikten sonra 00006173334 iş ilan numaralarını aratarak başvurularını yapa bileceklerdir.

Özel nitelikler: Mevsimlik olarak en fazla 5 ay 29 gün çalıştırılmak üzere personeller aranmaktadır. Başvuru yapacak adaylar için adayların en az ilköğretim mezunu olması şartı arandığı ve adaylar için 18 yaşından büyük olma şartı arandığı belirtildi. Adaylar için ikametin Antalya’da olması gerektiği belirtildi. Başvuru yapacak adaylar için İŞKUR iş ilan numarası olarak 00006173334 olduğu belirtildi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Kamu Personeli Alımı İlanı

Aydın Didim Belediyesi İŞKUR personel alımı yapacağını ilan etti. İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarında göre Aydın Didim Belediyesi personel alımı yapıyor. İlana göre belediye 4 adet Çöp Kamyonu Sürücüsü alımı yapıyor.

İlana göre Genel şartları taşıyan adaylar gerekli belgeler ile 6.08.2021 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden başvurularını yapabileceklerdir. Adaylar için personellerin en az ilköğretim mezunu olması şartlarının arandığı, en fazla ise lise ve dengi okullardan mezun olma şartlarının arandığı belirtildi.

Başvuru yapacakların en az 18 yaşını tamamlamış fakat 60 yaşından gün almamış olma şartlarının da arandığı ve son olarak ise aydın il veya ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartlarının arandığı belirtildi.

Başvuru E, C, CE sürücü belgelerine sahip olmak, psikoteknik ve src4 belgesine sahip olmak. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00006174043 başvuru numarası üzerinden çevrimiçi şekilde yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum