Belediyeler en az ilkokul mezun personel alımı (İŞKUR 18 ile 50 yaş)

Belediyeler en az ilkokul mezun personel alımı (İŞKUR 18 ile 50 yaş)

İŞKUR belediyeler personel alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. En az ilkokul mezun personel alımı başvuruları 3 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Başvuru yapacaklar 18 ile 50 yaş arasında olacak. Belediyeler Personel temini başvuru detayları haberim

İŞKUR iş ilanları belediyeler personel alımı yapacağını yayınladı. Belediyeler en az ilkokul mezunu personel alımı başvuru şartları ile birlikte tarihlerini açıkladı. İş ilanlarına göre 18 ile 50 yaş arasında olan vatandaşlar başvuru yapabilecek. Alımı Eskişehir ve Niğde şehirleri yapacak.

Eskişehir Çifteler Belediye Başkanlığı beden işçi alımı ilanları

Beden işçisi alımı 12 kişi için başvuru şartları; ilköğretim, ortaöğretim, meslekyüksek okulları ve fakülte mezunları bu alımlara başvuru yapabilecek. 00006010725 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurular yapılabilir. 15 yaşını doldurmuş ve 50 yaşını bitirmemiş adayların başvurusu kabul edilecektir. Alımı yapılan kişilere ücret ve sosyal olanaklar sunulacaktır.

Niğde Alay Belediye Başkanlığı Personel Alımı İlanları

Kepçe operatörü alımı 1 kişi için başvuru şartları; en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Kepçe operatör belgesi ve sürücü belgesi ( E-G sınıfı) sahip olması ve deneyimli olması gerekmektedir. Başvuracak adayların talepte belirtilen meslekte deneyimli olduklarını gösterir belge (kamu/özel sektör işverenlerinden alınmış) ve SGK hizmet dökümünün kura tarihinden 3 gün önce ibraz etmeleri gerekmektedir. Başvurular 00006009084 iş ilan numarası ile yapılacak.

Kanal ve Izgara işçisi alımı 1 kişi için başvuru şartları; en az ilkokul en fazla lise mezunu olanların başvurusu alınacak. İş güvenliği cihazlarının kullanımı sertifikası olması, terfi merkezi çalıştırılması yapacaktır. Pompa, sepet, ızgara ekipmanlarının temizliği sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Başvuruları 00006008998 iş ilan numarası ile yapılacak. Başvuracak adayların talepte belirtilen meslekte deneyimli olduklarını gösterir belge sahibi olması istenmektedir.

Personel alımı ilanlarında İŞKUR ikamet şartı getirdi. Bu şehirlerde olanlar başvuru yapabilecek. Sizde kendi şehrinizdeki alımları kaçırmamak için aşağıda bulunan ücretsiz cep uygulamasını indirerek anlık haber alabilirsiniz.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.