Belediye Sağlık Personeli ve Büro Elmanı Alımı Başladı

Belediye Sağlık Personeli ve Büro Elmanı Alımı Başladı

Sağlık personeli alımı ve büro eleman alımı Belediye tarafından yapılıyor. Gümüşçay Belediyesi personel alımı yapacağını ilan etti. Belediye sağlık personeli alımı 30 Eylül tarihinde başvuruları bitiyor.

Personel alımı ilanlarına göre Gümüşçay Belediyesi 1 büro elemanı alımı ve 1 diğer sağlık personeli alımı yapıyor.

Başvuru Şartları;

Adayların 18 yaşında olması gerekmektedir. Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olup affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı ve yüz kızartıcı suçlar işlememiş olup 6 ay ve 6 aydan fazla hapis yatmamış ve ceza almamış olması gerekmektedir.

En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olup adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. Sağlık meslek lisesinden acil tıp teknisyen olarak mezun olmaları gerekmektedir.

Tansiyon ölçme, iğne yapabilme, hasta takibi ve acil müdahale konularında bilgi sahibi olup uygulaya bilmek ve diğer sağlık personeli alımı için temel eğitim kurs belgesi sahibi olmaları gerekmektedir.

Başvuru İçin Gereken Belgeler

Başvuru yapacak adayların dilekçe, kimlik fotokopisi, mezuniyet belgesi, ikametgah belgesi, adli sicil belgesi, son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, kurs bitirme belgelerine sahip olan adaylar başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

saglik-personeli-alimi-belediye-ilani.jpg

Başvuru Şekli ve Tarihi

Gereken belgelere sahip başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurular Gümüşçay belediyesi İğdelik Mah. Hacıkadın Sk. No:1 Biga/ Çanakkale adresine şahsen gidilerek yapılacaktır.

Başvurular 23 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 30 Eylül 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Posta veya kargo ile yollanılan başvurular kabul edilmiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.