Belediye Makam Şoförü Alımı (B Ehliyetli)

Belediye Makam Şoförü Alımı (B Ehliyetli)

İŞKUR iş ilanları arasında Belediye makam şoförü alımı yapılacağı açıklandı. Adayların en az lise mezunu olması isteniyor. B sınıfı ehliyeti ile ve diğer istenen sertifika sahibi olanların başvurusu kabul ediliyor.

İŞKUR ilanları ile Belediye Başkanlığı makam şoförü alımı yapacağını duyurdu. ilana göre en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. B sınıfı ehliyeti olması talepler arasında yerini aldı. Aşağıda belirtilen tüm sertifika sahipleri bu alıma başvuru yapabilecek.

Başvuru yapacak kişiler 00006035915 İş Kurumu numarası ile elektronik olarak 28 Mayıs 2021 bitimine kadar işlem görebilecek.

Adaylardan İstenen Şartlar ve Sertifikalar

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak ve son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşından gün almamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkum olmamak.

Kamu Haklarından mahrum bulunmamak. İngilizce (ilk kademe) Eğitimi, MEB onaylı sertifikaya sahip olmak. Kişisel Gel.-Mülakat Tek. Eğitim sertifikaya sahip olmak.

Diksiyon – Beden Dili Eğitim sertifikaya sahip olmak. İkna Teknikeri Eğitim sertifikaya sahip olmak. Medya Eğitimi belgesine sahip olmak. Harran ilçesinde ikamet etmek.

Şanlıurfa Harran Belediye Başkanlığı daimi kadroda makam şoför alımı yapıyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum