Belediye için İlkokul Mezunu İşçiler Aranıyor

Belediye için İlkokul Mezunu İşçiler Aranıyor

Belediye genel İşçi kadrosuna personel alımları gerçekleştireceğini bildirdi. Köylere Hizmet Götürme Birliği Bürosu kadrosuna dahil olarak çöp toplama kamyonunun arkasında çalışacak personeller için başvurular bekleniyor.

Belediyede çalışmak üzere gelen başvurular 15.03.2023 Çarşamba günü kabul edilmeye başladı. Açılan boş kadro için, adaylardan gelecek başvurular bekleniyor. Son başvuru günü hakkındaki yapılan açıklamada 20 Mart 2023 Pazartesi olduğu bildirildi. 5 günlük içerisinde gelen tüm müracaatlar değerlendirilmeye alınarak 2 işçiye işbaşı verilecek. İşe alıma aşamasında yazılı veya sözlü sınav uygulaması yapılmayacaktır. Ancak işe alınacak olan işçilerin çalışma süreleri hakkında 8 aylık bir dönemin olduğu ifade edildi.

Belediye Personel Alımı için Çalışma Şartları

8 ay dilimindeki çalışma dönemini kapsayan işçi alımı ilanı sonucunda işe alınacak olan işçiler, memur çalışma şartlarında iş akışını sürdürecektir. Bu doğrultuda sabah saat 08:00 ile akşam saat 17:00 çalışma saatleri olarak bildirilmiştir. İşçiler ‘Şabanözü Köylere Hizmet Götürme Birliği’ kadrosuna geçici işçi olarak dahil edilecektir. Birliğin adresi ‘Şabanözü Hükümet Konağı 2. Kat’tır. İşçilerin çalışma yerleri ise Şabanözü ilçeye bağlı köyler şeklinde bildirilmiştir.

İşçi Alımı Müracaat Koşullar Nelerdir?

Adayların sağlık durumunun, bildirilen işi yürütebilecek nitelikte olması gerekmektedir.

Sadece erkek adaylar bu ilanda değerlendiremeye alınacaktır.

18 yaşından büyük vatandaşlar bu ilana başvurabilir.

Müracaatta bulunacak kişilerin en az ilkokul mezunu olması istenmektedir.

İşçiler, çöp toplama kamyonu ile çöp toplama ve nakli işlerinde çalıştırılacaktır. Bu çalışma şeklinde işlerini sürdürebilecek adaylar müracaatlarını gerçekleştirebilir.

Kamu haklarından tam olarak yararlanabiliyor olunmalıdır.

Şabanözü ilçesinde ikamet eden vatandaşların başvuruları kabul edilecektir.

Temizlik Personeli Alımı Başvuru Şekli Bilgileri

Buraya kadar açıklanan koşulları sağlayan ve ilanda bildirilen çalışma şartlarını benimseyen vatandaşların, ilana başvurabilmek için Birlik adresine gitmeleri gerekmektedir. Şahsen yapılan müracaatların dışındaki hiçbir başvuru kabul edilmeyecektir. Bildirilen başvuru belgeleri ile birlikte iletilen adrese, başvuru için ayrılan süre dahilinde müracaat edilmesi beklenmektedir.

Başvuruda istenecek belgeler: Kimlik fotokopisi, Aile Hekimliğinden alınan sağlık raporu, İkametgah belgesi, İlkokul (en az düzeyde) diplomasının fotokopisi, Nüfus Kayıt Örneği (Vukuatlı) ve 1 adet fotoğraf eşliğinde; Şabanözü Hükümet Konağı 2. Kat adresine müracaat edilerek başvuru işlemi tamamlanmış olur. Başvuru sırasında telefon numarası bilgisi paylaşılmalıdır. İncelenen özgeçmişlerden uygun bulunanlara ait kişiler ile telefon numarası aracılığıyla iletişime geçilecektir. Alımlar Çankırı Belediyesi bünyesinde yapılacaktır.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.