Belediye Başkanlığı Daimi 8 Şoför ve İşçi Alımı

Belediye Başkanlığı Daimi 8 Şoför ve İşçi Alımı

Belediye Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi aracılığı ile daimi kadroda şoför alımı ve işçi alımı yapacağını duyurdu. Bunun yanı sıra farklı kadrolarla 8 işçi alımı yapacağını duyuran kurum, başvuruları şahsen kabul etmeye başladı.

Güncel Belediye İş İlanları

Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kadrolu 1 operatör, 2 şoför, 5 temizlik görevlisi olmak üzere 8 daimi işçi alımı yapacaktır. En az ilkokul mezunu adaylardan kabul edilecek olan müracaatlar için KPSS puan şartı aranmamaktadır. Şartları sağlayanlar için kamupersonelialim.com ekibi olarak gerekli şartları sunduk.

Kamu İşçi Alımı Müracaatları Nelerdir?

Şoför kadrosuna başvuru yapacak olan adayların en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan adaylardan alım yapılacaktır. Vardiyalı çalışma sistemine ve esnek çalışma saatlerine uygunluk göstermeniz beklenir. Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük faydalanmıyor olmanız istenmektedir.

Temizlik personeli alımı: Temizlik görevi olarak çalışmasına engel sağlık problemi bulunmayan Türk vatandaşlarından alım yapılacaktır. C sınıfı sürücü belgesi bu kadro için de istenmektedir.

Ekskavatör alımı: Arazi koşullarında çalışmasına engeli olmayan ve ekskavatör kazma ve yükleme operatörü belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Askerlik görevini tamamlamış Türk vatandaşlarından alım yapılacaktır.

İşçi Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Tunceli Belediye Başkanlığı iştiraki olan Nazbel Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından yayımlanmış olan bu ilana müracaatlar 18 Ağustos 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Şartları sağlayan adaylar başvurularının 22 Ağustos 2023 tarihi de dahil olmak üzere tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Başvurularınızı belirtilen tarihlerde de mesai saatleri içerisinde Merkez Mahallesi, Cumhuriyet Meydanı No:9 Nazimiye / Tunceli adresine şahsen yapmanız gerekmektedir.

Tunceli iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan bu ilana müracaatlar şahsen başvuru dışında kabul edilmeyecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.