Belediye 6.000 Maaş ile Kamu Personeli Alımı

Belediye 6.000 Maaş ile Kamu Personeli Alımı

Belediyeler tarafından yapılan kamu personeli alımı ilanları ile 6.000 maaş ile 2 memur alımı yapacağını duyurdu. Bir mühendis bir de zabıta memuru alımının yapılacağı ifade edildi.

Narman Belediyesi 2 personel alımı yapıyor. Çalışma Bakanlığı’nın resmi internet sitesinden yapılan duyuruya göre, bir mühendis bir de zabıta olmak üzere toplam iki personel alımı yapılacak.

Kadın ya da erkek olabilen adayların KPSS puanın olması gerekiyor. Zabıta adayı için lisans mezunu olma şartı aranırken, mühendis ise inşaat mühendisliği olarak istihdam ettirilecek.

Adayların başvurularını şahsen, kargo ya da e-posta üzerinden yapmaları isteniyor. Tuzla Mahallesi Sümmani Caddesi No: 2 Narman/ERZURUM adresine başvurular şahsi olarak da yapılabilecektir.

Adaylar en kısa sürede işe başlatılacaktır. İlanın detaylarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Personel Alımı Başvuru Şartları

Narman Belediyesi personel alımı için KPSS sınavından 70 puan ve üzerinde puan alınması gerekmektedir. Diğer başvuru koşulları da şunlardır:

-Adli sicil kaydı temiz olmak,

- TC vatandaşı olmak,

-Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

-Görevini yapmasına engel bir durumu olmamak,

-İlan edilen kadro için ilgili şartları taşımak,

-Daha önce çalıştığı kurumlardan disiplinsizlik nedeniyle ayrılmamış olmak

Zabıta memuru alımı adayları için en az 167 erkeklerde, 160 kadınlarda boy şartı gerekmektedir. Aynı zamanda 30 yaşını aşmamış olma şartı da bulunmaktadır.

Başvuruların Değerlendirilmesi

Narman Belediyesi personel alımları için kimlik, diploma, KPSS sonuç belgesi, biyometrik fotoğraf, başvuru belgesi evraklarının 31 Aralık 2021 tarihine kadar [email protected] adresine iletilmesi gerekmektedir.

Başvuruların şahsen ya da taahhütlü posta ile yapılması gerekmektedir. İlgili evrakları eksiksiz olarak tamamlayan personellerin başvuruları değerlendirilmek üzere alınır.

Tüm süreç online olarak takip edilecek olup, başvuru koşulları ve diğer detaylar için kurumdan insan kaynakları bölümünden bilgi alınabilir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum