Battalgazi Sulama Birliği kamu işçi ve güvenlik görevlisi alımı

Battalgazi Sulama Birliği kamu işçi ve güvenlik görevlisi alımı

Malatya Battalgazi Sulama Birliği Başkanlığı kamu işçi alımı ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağı ilan edildi. En az ilköğretim mezunu olan adaylar KPSS’ siz başvuru yapabilecektir. Güvenlik görevlisi için aranan şartlar neler?

İŞKUR ilanı; Malatya Battalgazi Sulama Birliği kamu işçi alımı ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. KPSS şartsız ilana en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Başvuruları İŞKUR iş ilanları ile yapılacak. Elektronik ortam dışında başvuru yapılamaz. Son başvuru tarihi 31 Mayıs 2021 olarak ilan edilmiştir.

Genel Koşullar

Türk vatandaşı olan ve 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir.

Anayasal düzen ve bu düzenin işleyişine, özel hayat ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu ve uyuşturucu madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmaması isteniyor.

Askerlik ile ilişiği bulunmaması gerekiyor.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.

Adaylar vardiyalı çalışma düzenini kabul etmiş sayılır ve vardiyalı çalışma durumunda bir engel durumu olmaması gereklidir.

Adayların görevini devamlı yapmasına engel sağlık problemi ve/veya kronik hastalığının bulunmaması gerekmektedir.

Adayların, başvurunun son günü itibarıyla duyuru ekinde yer alan tabloda gösterilen ve tercih ettikleri görev unvanlarına ilişkin meslek kolunun gerektirdiği şartları taşımaları gerekmektedir.

Adaylardan, gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenler ile şartları taşımadığı sonradan tespit edilenler ilan/sınav/göreve başlama sürecinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

Sözlü sınava girmeye hak kazandığı halde ilan edilen sınav tarihlerinde sınava katılmayan adaylar, sınav hakkını kaybetmiş sayılacaktır.

Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Malatya ikameti olanların başvurusu alınacak.

Güvenlik görevlisi alımı 1 kişi için başvuru şartları: lisans mezunu olması gerekmektedir. Güvenlik görevlisi(silahlı) kimlikli belgesinin olması ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olması istenmektedir. 00006042429 İŞKUR numarası ile başvuru yapılacak.

Su pompası işçisi alımı 1 kişi için şartları; en az ilköğretim mezunu olması, kapalı sistem sulama sistemleri, su pompa istasyonlarında su pompası operatörü olarak en az 1 (bir) yıl süre ile çalışmış olduğuna ilişkin onaylı (bonservis belgesi) belge sahibi olmak ve SGK dökümü ile belgeleyebilmesi gerekiyor. Başvuruları 00006041632 iş ilan numarası ile yapılacak.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.