Bankalar ve Belediye 553 Eleman ile Personel Alımı

Bankalar ve Belediye 553 Eleman ile Personel Alımı

Bankalar ve Belediye tarafından istihdamlarını sağlamak amacıyla 553 eleman ve personel alımı bildirildi. Eleman alımları ne zaman gerçekleşeceğine dair bilgiler sayfamızda verilmiştir. KPSS şartı olamayan ilana nasıl başvuru yapılacak?

Belediye ve Bankalar tarafınca toplam 533 eleman alım ile personel alımı yayımladı. Hangi pozisyonlarda personel alacağına dair bilgiler verilmiştir.

Belediye İşçi Alımı Duyurusu

İŞKUR tarafından Mersin Belediyesinde personel olarak 2 farklı unvan 205 adet memur alacağını bildir. Minimum ilkokul mezunu olarak alınmaktadır.180 Plaj görevlisi ve 25 Cankurtaran olmak üzere kamu personeli alacağını duyurdu. İşle ilgili deneyim sahibi olunması, Ekip çalışma prensiplerine uya bilmesi, İletişim gücü yüksek olması, Üretken ve yenilikçi, Yoğun ve tempolu şeklinde çalışa bilecek adaylar aranmaktadır.

Adaylar şahsen yada e-mail, posta yolu ile yapa bileceklerdir. Başvuru tarihi,06 Mayıs 2022 ila 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında müracaat etmeleri gerekmektedir duyurulur adaylara. Alınacak kişiler niteliği geçici olarak çalışılacaktır.

Belediye iş ilan detayları için tıklayın.

Bankalar Memur Alımı Duyurusu

Bankalardan alınacak 328 memur alımı için gerekli şartlar ise Türk vatandaşı sayılması, Devlet tarafınca kamuya giriş engeli olunmaması, reşit yaşını tamamlamış olunması gerekmektedir. Adaylarımız bankalara başvuru yapabilmeleri içinse öncelik olarak sınav ücretlerini Halkbank adresinden veya bankadan gişe işlemlerinden yatırmaları gerekmektedir. Ücretleri yatırıldıktan sonra başvuruları yapabileceklerdir.

Başvuru yapacak adaylar için 6 Mayıs 2022 27 Mayıs 2022 verilen tarih aralığında başvurmaları gerekmektedir. Bankaya alınacak unvanlar; 2 kantinci,3 garson, 8 mutfak birim şefi, 10 aşçı, 18 bulaşıkçı, 6 çamaşırhane, 5 bahçıvan, 3 çevre temizlik görevlisi, 4 cankurtaran, 6 aşçı yardımcısı, 7 resepsiyonsa, 12 garson birim sorumlusu, 3 şoför, 50 garson, 2 valiz taşıma personeli, 8 komi personeli, 13 kat hizmetler görevlisi, 1 diyetisyen personeli, 1 marangoz personeli, 5 animatör personeli olmak üzere unvanlarda alımlar gerçekleşeceğine dair duyurulmuştur.

Bankalar iş ilanları detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.