Bankalar 40 Gişe Yetkilisi ve Büro Memuru Alımı İŞKUR İlanları

Bankalar 40 Gişe Yetkilisi ve Büro Memuru Alımı İŞKUR İlanları

Bankalar İŞKUR ilanları üzerinden kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. 2 farklı bankanın toplamda 40 gişe yetkilisi ve büro memuru alımı yaptığı ilan işte haberimizde yer almaktadır.

2021 Yılı personel alımları kapsamında 2 farklı bankalar tarafından yeni İŞKUR ilanları yayınlandı. Yayınlanan bankalarda kamu personeli alımı ilanına göre 40 gişe yetkilisi ve büro memuru alımı için kura çekimi yapılacak.

Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Alımı yapılacak bankalar olarak İş Bankası ve Vakıf Katılım bankalarına olmak üzere toplam 2 farklı bankaya 3 farklı şubeye personel alımı gerçekleştirilecektir.

Alımı yapılacak şehirler ve alımı yapılacak unvanlar olarak İstanbul Ümraniye Vakıf Katılım 27 personel alımı, Muğla İş Bankası 5 personel alımı ve Gaziantep İşbank 8 kamu personeli alımı yapacak.

Genel Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile belirli suçlardan mahkum olmama, Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği bulunmaması şartları aranıyor.

Başvuru yapacak kişinin görevini yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmama, iş yerlerinden disiplin cezası nedeniyle işten çıkarılmamış olma ve unvanın gerektirdiği diğer şartları taşıma şartları aranmaktadır.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR resmi sitesi üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra paylaşılan ilan numaraları ile başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvurular bu gün itibari ile alınmaya başlayacak olup en geç müracaatların ise her bankaya özel tarihler verilmiştir.

İŞKUR iş ilan numarası olarak Gaziantep İş Bankası 8 kamu personeli alımı 00006259374.

İŞKUR iş ilan numarası olarak Muğla İş Bankası 5 personel alımı 00006237553.

İŞKUR iş ilan numarası olarak Ümraniye Vakıf Katılım 27 personel alımı 000006227251.

Alımlarda engelli kadroları bulunuyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.