Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü İşçi Alımı Başladı

Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü İşçi Alımı Başladı

Vakıflar Genel Müdürlüğü Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren satış şubelerinde ve Ulus/Ankara ile Üsküdar/İstanbul mevkilerinde çalıştırılmak üzere kamu işçisi alınacak. İşçi alımı İŞKUR aracılığıyla gerçekleşecek.

Vakıflar Genel Müdürlüğü Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri (AVZ) bünyesinde çalıştırılmak üzere İŞKUR aracılığı ile işbaşı yapacak personeller ‘sürekli işçi’ kadrosuna alınacaklar. Sınav sözlü şeklinde yapılacak. Başvuru şartları, başvuru tarihleri ve sınav tarihi ile ilgili detaylar haberimizin içeriğinde.

AVZ İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Her aday açılan İŞKUR ilanındaki listeden sadece bir işyeri ve bir meslek kolu için başvuru yapabilmekte. Birden fazla tercih hakkı tanınmıyor.

27 Ocak 2023 tarihinin baz alınmasıyla, adayların 31 yaşına girmemiş olmaları gerekmekte.

Ankara için başvuru yapanların Ankara İli, Altındağ İlçesi’nde, İstanbul için başvuru yapanların ise İstanbul ili, Üsküdar ilçesinde ikamet ediyor olmaları gerekmekte. Bunun için ikametgah belgelerinin sunulması isteniyor.

Adayların T.C: vatandaşı olması gerekiyor.

18 yaşının doldurmuş olması şartı aranıyor.

SGK’dan emeklilik, malullük veya yaşlılık maaşı almıyor olmak.

Ön lisans mezunu olmak.

2022 yılı KPSS sınav sonucunun minimum 60 puan olması isteniyor.

60 puan şartı KPSS sınavının P3 puan türünden işleme alınmaktadır.

Adayların işe alınması durumda ‘sürekli işçi’ kadrosunda işbaşı yapacaklarını, ancak 2 ay süreliğine deneme sürecine tabi tutulacaklarını kabul ediyor olmaları gerekmektedir.

AVZ İşletme Müdürlüğü İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

23 Ocak 2023 tarihi itibari ile Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü işçi alımı başvuruları devam ediyor. Son başvuru tarihi 27 Ocak 2023 Cuma günü olarak belirlenmiştir. Başvurular sadece elektronik ortamdan yapılabilmekte. İŞKUR sayfası üzerinden, e-Devlet kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin kullanılması ile sisteme giriş dahilinde başvuruda bulunmak mümkün.

İşçi Alımı Sözlü Sınav (Mülakat) Tarihi ve Sınav Yeri

İŞKUR sayfasına verilen ilan doğrultusunda edinilen bilgiler şu şekildedir. İşçi alımları için elemeler sözlü sınav (mülakat) şeklinde yapılacak. Mülakat yeri ‘Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü Edremit / BALIKESİR’ olarak belirlenmiştir. Sözlü sınav, 14 Şubat 2023 Salı günü saat 10:00’da başlayacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.