Ardahan Üniversitesi 33 Sözleşmeli Personel Alımı! Mülakatsız

Ardahan Üniversitesi 33 Sözleşmeli Personel Alımı! Mülakatsız

Ardahan Üniversitesi tarafından güncel ilan yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre üniversite Rektörlüğü tarafından 33 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan bu alımlar için farklı kadrolarda alım olacak...

Üniversite Yeni İş İlanları

Ardahan Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere lise, önlisans, lisans mezunları ve engelli personel kadrosunda sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. 2022 yılında yapılmış olan KPSS sınavından lise mezunları için P – 94 , lisans mezunları için P - 3 ve önlisans mezunları için ise P- 93 puan türünde en az 60 puan almış olmanız gerekmektedir. Ayrıca engelli personel alım için ise EKPSS P - 2 puan türünde puana sahip olma şartı aranacaktır.

Sözleşmeli Personel Alımı Şartları Nedir?

6 Büro personeli alımı: Hangi bir lisans mezunu olan ve önlisans düzeyinde muhasebe ve vergi uygulamaları, maliye, işletme yönetimi, sosyal hizmetler ve danışmanlık, turizm işletmeciliği, tıbbi ve aromatik bitkiler mezunlarından alım yapılacaktır. 1 kadro engelli personel için ayrılmıştır.

1 Mimar alımı: Yükseköğretim kurumlarında okutulan mimarlık bölüm mezunlarından alım yapılacaktır.

1 Mühendis alımı: Makine mühendisi alımı yapılacağı için makine Mühendisliği Bölümü mezunu olmuş olmanız gerekmektedir.

3 Teknisyen alımı: Lise veya dengi okullarda mobilya ve iç tasarımı, mobilya dekorasyonu, metal teknolojisi veya metal bölüm mezunlarından alım gerçekleşecektir.

8 Koruma ve güvenlik görevlisi alımı: Meslek Yüksekokullarında okutulan özel güvenlik ve koruma, güvenlik ve koruma, savunma ve güvenlik, kamu güvenlik ve asayişin sağlanması, bölüm mezunlarından alım yapılacaktır. Kadın ve erkek adaylardan müracaatlar kabul edilecektir.

13 Temizlik personeli alımı: Bölüm şartı aranmaksızın lise veya dengi okullardan mezun olmuş ve son başvuru tarihi itibari ile 36 yaşından gün almamış olan adaylardan alıp yapılacaktır. Merkez rektörlük ve üniversiteye bağlı birimlerde görevlendirmeler gerçekleşecektir.

Kamu Personeli Alımı İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Ardahan iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana müracaatlar, 1 Eylül ve 15 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır. Müracaatlarının Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına posta yolu ile veya şahsen gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum