Antalya Büyükşehir Belediyesi 129 Büro Memuru ve Gassal Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi 129 Büro Memuru ve Gassal Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Türkiye iş kurumu resmi internet sitesi üzerinden birçok farklı kadroda 129 memur alımı yapacağını duyurdu. KPSS ‘siz yapılacak olan bu alımlar için büro memuru ve gassal başta olmak üzere daha farklı kadrolarda personel alım

Belediye İş İlanları

Antalya Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 9 farklı kadroda 129 personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanmış olan güncel müracaat kılavuzuna göre 43 mezar kazma işçisi, 6 gassal, 33 temizlik görevlisi, 20 kamyon şoförü, 3 iş makinesi operatörü, 15 hasta bakım ve yaşlı elemanı 7 şoför 1 büro memuru ve 1 marangoz alımı yapacağını duyurdu. En az lise mezunlarından yapılacak olan bu alımlar için KPS şartı aranmadan yapılacaktır. Kurum tarafından yapılacak olan görüşme sonucunda işe alınacak olan personeller belirlenecektir.

Belediye İşçi Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Temizlik personeli alımı: Daimî kadroda yapılacak olan bu alım için en az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir. Erkek adayların askerlik ile ilişiğinin bulunmaması ve ilan tarihi itibariyle 19 yaşını tamamlamış olmanız istenmektedir.

Mezar kazma işçisi alımı: İlkokul lise, önlisans ve lisans mezunlarından yapılacak olan bu alımlar için ilan tarihi itibariyle 18 yaşına girmiş olmanız istenmektedir.

Gassal alımı: Mesleki yeterlilik belgesine sahip olan gassal alımı yapılacaktır. En az ilköğretim mezunu olmanız yeterlidir.

Marangoz alımı: Bu kadro içinde mesleki yeterlilik belgesi istenmektedir.

Büro memuru alımı: En az lise veya dengi okullarda mezun olmuş ve kamu haklarından mahrum olmayan adaylardan büro memuru alımı yapılacaktır.

Kamyon şoförü alımı: En az D sınıfı sürücü belgesine sahip olan psikoteknik belgesi ve SRC belgeleri tam olan adaylardan şoför alımı yapılacaktır.

İş makinesi operatörü alımı: Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından onaylı olmak kaydıyla G sınıfı ehliyete veya iş makinesi operatörü belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Psikoteknik belgesi bu kadro için istenen belgeler arasındadır.

Şoför alımı: Trafik Kanunları Hükmünce c sınıfı ehliyete sahip olmamız gerekmektedir.

Hasta ve yaşlı bakım elemanı alımı: İlkokul mezunu olan 41 yaşından gün almamış olan ve Millî Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olmak kaydıyla hasta ve yaşlı bakım sertifikasına sahip olan adaylardan alım yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Antalya iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan bu ilana müracaatlar, 23 Ağustos 2023 ve 29 Ağustos 2023 tarihleri arasında Belediyenin Personel Daire İşlemleri Başkanlığına şahsen yapılması gerekmektedir

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.