Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Daimi İşçi Alımı İŞKUR'da Yapılıyor

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Daimi İşçi Alımı İŞKUR'da Yapılıyor

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, yeni daimi işçi alımlarını İŞKUR üzerinden gerçekleşiyor. Üniversite, kaliteli eğitim ve hizmet anlayışını sürdürebilmek adına ekibine yeni kişiler katmaya karar verdi. Daimi işçi alımı için İŞKUR üzerinden sunuldu.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Daimi İşçi Alımı Başvuru Şartları

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi tarafından yapılacak olan daimi işçi alımı için başvuruda bulunmak isteyen adayların belirli şartları yerine getirmesi gerekmektedir. At bakıcısı 2 kişi ve temizlik görevlisi alımı 1 kişi olmak üzere toplam 3 kişi istihdam ediyor.

Başvuru Şartları:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İlköğretim mezunu olmak.

Üniversite Personel Alımı Başvuru Süreci

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğinin 9. maddesinde "Talebin ilanından itibaren, adaylara beş günlük başvuru süresi tanınır.” hükmü uyarınca Başvurular Türkiye İş Kurumu (İş-Kur) internet sitesi üzerinden 9 Mayıs 2024 ile 13 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapılıyor.

Başvuru Süreci Detayları

İŞKUR üzerinden yapılacak olan başvurular, belirtilen tarihler arasında online olarak gerçekleştirilmelidir. Adayların özgeçmişlerini güncel tutmaları ve gerekli belgeleri eksiksiz bir şekilde hazırlamaları gerekmektedir.

Üniversite Eleman Alımı Detayları

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, iş ilanlarında bir fırsat sunmaktadır. İlan detayları ve iletişim bilgileri için İŞKUR sayfası ziyaret edilmelidir.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.