Ankara İŞKUR TYP 300 Kaymakamlık İşçi Alımı İlanları

Ankara İŞKUR TYP 300 Kaymakamlık İşçi Alımı İlanları

Ankara İŞKUR TYP 300 Kaymakamlık işçi alımı ilanları yayınlayarak başvuruları kabul ediyor. Kurum tarafından başvuruları KPSS şartsız olarak alınacak. Kaymakamlık bünyesinde bulunan mücbir alanlarda görev yapacak.

Ankara İŞKUR YP Kaymakamlık İşçi Alımı İlanları

Kamu kurum ve kuruluşları İŞKUR üzerinden istihdamlar yapılmaya devam ediliyor. KPSS şartsız ilanlara başvuruları elektronik ortamda kabul ediliyor. Tüm şehirler ilana çıktıkça sizlere sunduğumuz üzere aşağıda bulunan cep uygulamamızı indirin veya sosyal medyalarımızı takip ediniz.

Dikkat! TYP başvurusu yapmak için bireysel üye olarak giriş yapmanız gerekmektedir. Bireysel üye değilseniz; önce üye olma adımlarını takip ederek İŞKUR Portal Sistemi’ne kayıt olmalısınız.

İŞKUR Taahhütnamesi

Adres Kayıt Sistemine (AKS) göre aynı adreste oturup, programa başlangıç tarihi dikkate alınarak ulaşılabilen en yakın döneme ait gelir getirici bir işte çalışma sonucu elde ettiğimiz toplam kazancımızın asgari ücret tespit komisyonu tarafından belirlenen net asgari ücretin bir buçuk katını aşmadığını beyan ederim. Yukarıdaki beyanımın gerçeğe aykırı olmasının tespiti tarihinden itibaren hakkımda uygulanacak yaptırımları kabul ve taahhüt ederim.

Ankara Sincan Kaymakamlığı İŞKUR ilanları başvuruları 13 Mayıs 2024 tarihi bitimine kadar başvuru kabul edilecek.

Devlet İşçi Alımları Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Kuruma kayıtlı olmak,

18 Yaşını tamamlamış olmak,

31/5/2006 tarihli ve 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) ve (c) bentleri kapsamında SGK’ya bildirilmiyor olmak ve isteğe bağlı sigortalılık hariç aynı Kanunun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (b) bendi kapsamında sigortalı olmamak veya belirtilen kapsamda sigortalı sayılmamak,

Emekli ve malul aylığı almıyor olmak,

Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç).

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.