Aksaray Öğretmenevi ve Alaşehir Belediyesi İŞKUR'dan Kamu İşçisi Alacak

Aksaray Öğretmenevi ve Alaşehir Belediyesi İŞKUR'dan Kamu İşçisi Alacak

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre Aksaray Öğretmenevi ASÖ ve Alaşehir Belediyesi kamu işçi alımı yapacak. Başvuranlar arasından noter kurası ile alım sonuçlanacak. Öğretmenevi ve Belediye iş ilanlarına nasıl başvuru yapılacak.

İŞKUR yeni iş ilanları yayınlayarak kamu kurumlarına personel alımı gerçekleştiriyor. Aksaray Öğretmenevi ASÖ ve Alaşehir Belediye Başkanlığı kamu işçi alımı yayınlandı. En az lise mezunu olacak adaylarda aranan şartlar ile birlikte başvuru iş ilan numaraları sunuldu.

Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak

Kamu kurumlarında istihdam edilmek istenen adaylar öncelikle İŞKUR iş arayan statüsü aktif olması gerekmektedir. Aşağıda her kurumun karşılığında sunduğumuz iş ilan numarası kullanılacaktır. Elektronik olarak İŞKUR sistemine giren kişi verdiğimiz ilan numarası ile giriş yaparak sunulan adımları takip ederek tamamlayabilirler.

personel.jpg

Öğretmenevi Garson Alımı Özel ve Genel Şartları

Garson unvanı daimi işçi statüsünde yayınlanmıştır. 4857 iş kanununa göre yerleştirme yapılacak. En az lise mezunu adaylar 18 ile 40 yaş arasında olması istenmektedir. Adaylar sağlık olarak çalışmasına her hangi bir engelinin olmaması gerekmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen hijyen belgesine sahip olanların başvurusu kabul edilecek. Garson olarak daha önce çalıştığını gösterir belge istenen diğer bir özelliktir. Başvuruları 3 Ekim 2022 tarihi bitimine kadar 00007065080 iş ilan numarası ile yapılacak.

belediye-personel-alimi.jpg

Manisa Alaşehir Belediyesi İşçi Alımı Şartları

Greyder operatörü için adayların D belgeli sürücü ehliyeti olması gerekiyor. En az ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olması gerekmektedir. Bay veya bayan adaylar bu alıma başvuru yapabilir. Adaylar başvurularını 00007063821 iş ilan numarası ile 3 Ekim 2022 bitimine kadar yapması gerekiyor.

retmenevi-personel-alimi.jpg

NOT: Her iki ilanda ikamet şartı zorunluluğu kurumlar tarafından belirtildi.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.