Afyon Kocatepe Üniversitesi Daimi 2 Güvenlik Görevlisi Alımı

Afyon Kocatepe Üniversitesi Daimi 2 Güvenlik Görevlisi Alımı

Afyon Kocatepe Üniversitesi daimi kadroda 2 güvenlik görevlisi alımı ilanı yayınlandı. En az lise mezunu adaylar nasıl başvuru yapılacak. İŞKUR başvuru şartları ve şekli detayları haberimizde…

Afyon Kocatepe Üniversitesi 2 güvenlik görevlisi alımı ilanları yayınlandı. en az lise mezunu adaylar bu ilana başvuru yapabilecek. Alım noter kura çekimi ile sonuçlandırılacaktır. İŞKUR üzerinden verilen ilan numarası ile yapılacak.

Başvuruları 11 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor. Noter kurası 21 Haziran 2021 tarihi Pazartesi günü saat 13:00’te Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk kongre merkezinde yapılacak. Başvurularda kullanılacak iş ilan 00006066435 numarası olarak verilmiştir.

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

Başvuru yapacak personelin görevini yapmasına engel sağlık sorunu olmaması ve 24 saat vardiyalı çalışmaya müsait ve görevi yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, ulaşım sorunu bulunmamak.

En az lise ve dengi okul mezunu, en çok ön lisans mezunu olmak.

5188 sayılı kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarıyla tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.

Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak. Göreve başlayacak personelin, güvenlik görevini yapmaya engel olacak vücut ve akıl engeli bulunmadığını tam teşekküllü sağlık kuruluşlarından alacağı sağlık kurulu raporu ile belgelendirmeleri gerekmektedir.

Erkeklerde 170 cm’den, kadınlarda 160 cm’den kısa boylu olmamak, boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakam ile kilosu arasındaki fark 10’dan fazla, 15’den az olmamak. (örneğin;180 cm boyunda olan bir adayın kilosunun 80+10=90’dan fazla, 80-15=65’den az olmaması gerekmektedir.).

Üniversite tüm yerleşkelerinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak. (Adaylar üniversitenin tüm birimlerinde vardiyalı ve dönüşümlü çalışma düzenini kabul etmiş sayılır.).

Afyonkarahisar il ve ilçelerinde ikamet edenlerin başvurusu kabul edilecek. Diğer şehirlerden başvuru alınmayacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.