4 Banka 63 Büro memuru ve gişe görevlisi alıyor

4 Banka 63 Büro memuru ve gişe görevlisi alıyor

4 Banka tarafından yeni personel alım ilanları yayınlandı. Türkiye İş Bankası, Fibabanka, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Kuveyt Türk Katılım Bankası 63 büro memuru ve gişe görevlisi alımı ilanları yayınladı.

4 Bankalar 63 büro memuru ve gişe görevlisi alımı ilanları yayınlayarak başvuru kabul etmeye başladı. Alımı Fibabanka, Kuveyt Türk Katılın Bankası, Türkiye İş Bankası ve Türkiye Finans Katılım Bankası gerçekleştiriyor.

Başvuruları sadece Türkiye İş Kurumu sayfasından aşağıda verilen ilan numaraları ile ve şehirlerde ikamet edenler yapabilir.

Fibabanka 50 bankacılık meslek elemanı alımı yapıyor. Gişe memuru alımı gibi özelliklerinin tamamını taşıması isteniyor. Bu alıma kişisel durumu normal olanlar başvuru yapabiliyor. En az lisans mezunu olması ve İstanbul şehrinde ikamet ediyor olması istenmektedir. Başvuruları 00005984288 iş kurumu numarası ile 25 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar yapılabilir.

Türkiye İş Bankası 6 beden işçisi alıyor. Adaylar 27 Nisan 202 tarihi bitimine kadar 00005959837 iş ilan numarası ile başvuru yapabilecek. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak. Engelli olmak; Bedensel, duygusal ve sosyal yeteneklerindeki özürleri nedeniyle çalışma gücünün en az %40’ından yoksun olduğunu tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu raporuyla belgelemek. Kamu haklarından yoksun bulunmamak. Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak. Erkek adaylar için: Askerlikle ilişiği bulunmamak. Lise, ticaret meslek lisesi, 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu olmak.

Türkiye Finans Katılım Bankası İstanbul adresine 2 bankacılık ve finans uzmanı alımı yapıyor. Adaylar en az lisans mezunu ve İstanbul şehrinde ikamet ediyor olması istenmektedir. Bu ilana durumu engelli olanların başvurusu kabul edilecektir. Başvurular 11 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar 00005987462 iş ilan numarası ile yapılacak.

Kuveyt Türk Katılım Bankası 5 büro memuru alımı yapıyor. Alım Kocaeli şehrine gerçekleşecek. Başvuruları 11 Mayıs 2021 tarihine kadar devam edecektir. İŞKUR 00005987810 iş ilan numarası ile yapılması isteniyor. En az lise mezunu adaylar ve engelli durumu olanlar bu alıma başvuru yapması isteniyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.