22-45 Yaşla Halk Ekmek Daimi İşçi Alımı İlanı

22-45 Yaşla Halk Ekmek Daimi İşçi Alımı İlanı

Halk Ekmek daimi işçi alımı yapacağını açıkladı. 22-45 yaşla yapılacak olan alım ilanı için KPSS şartının aranmadığı kurum tarafından açıklandı. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için başvurular bugün itibari ile başladı.

İşçi Alımı İş İlanları

Halk Ekmek kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 10 fırıncı ustası alımı yapacağını açıkladı. Deneyim şartı aranmadan yapılacak olan alımlar için lise, önlisans ve lisans mezunlarından müracaatların kabul edileceği açıklandı.

Haftalık 45 saat olmak kaydıyla vardiyalı çalışma sistem usulüne göre istihdamın sağlanacağı belirtildi. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan şartları haberimizde verilmiştir.

Kamu İşçi Alım Başvuru Koşulları Nedir?

Emekli olmayan ve emekliliğe hak kazanmamış olan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekmektedir.

İlan yayın tarihi itibariyle 22 yaşını tamamlamış ve 46 yaşından gün almamış olan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

Hamur kar, kes tart ve pişirici alanlarında çalıştırılmak ya da yetiştirilmek üzere alım yapılacağı açıklanmıştır.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanmıyor olmanız gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması gerekmektedir.

Daha önce çalışmış olduğunuz kamu kurum ve kuruluşlarında da disiplinsizlik ve ahlaki nedenler ile ihraç edilmemiş olmanız istenmektedir.

Halk Ekmek Personel Alımı Başvuru Şekli ve Süreci

Eskişehir iş ilanları kategorisinde güncel olarak yayımlanmış olan bu ilan için başvurular 15 Kasım 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Adaylar başvurularını 2 gün içerisinde yani 17 Kasım 2023 tarihi de dahil olmak üzere mesai saatleri içerisinde tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Başvurular kurumun resmi internet sitesi üzerinden özgeçmiş belgelerinizi göndererek elektronik olarak yapılacaktır. Gönderilen özgeçmiş, belgelerinin değerlendirme aşaması tamamlandıktan sonra uygun bulunan özgeçmiş belge sahipleri görüşmeye çağrılacaktır ve işe alım süreci gerçekleşecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.