2022 Yılı MEK İŞKUR Personel Alımı Başvuruları

2022 Yılı MEK İŞKUR Personel Alımı Başvuruları

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre İŞKUR MEK bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda personel istihdamında bulunuyor. Başvuru detayları haberimizin içeriğinde.

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre MEK personel istihdamında bulunuyor.  İlana göre batman, Adana, Giresun, İstanbul ve çorum illerine personel istihdamında bulunuyor.

İlana göre Satın Alma Görevlisi, Dokuma Konfeksiyon Makineci, Dokuma Konfeksiyon Makineci, Dokuma Konfeksiyon Makineci, Erkek Üst Giysileri Dikim Elemanı, Yazılım Geliştiricisi, Bilgisayar Oyunları Programcısı alımı yapacağını duyurdu.

MEK İŞKUR Kamu Personeli Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

İlana kayıtlı olan işsiz olan kişiler başvuruda buluna bilecektir.

15 yaşını tamamlamış ve daha büyük olan kişiler ilana başvuru yapabilecektir. İşveren kişinin herhangi bir akrabası olmamak gerekiyor.

35 yaşını doldurmuş olmak.

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması askerlikten muaf olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Sağlık açısından görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli bulunmama şartını gösterir tam teşekküllü bir sağlık kuruluşundan aldığı sağlık raporu istenecektir.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.


Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak.

Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvurular 13 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 1 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum